Rozbudowa Targonu

Usytuowany w sercu Ciechocinka czterogwiazdkowy Hotel Targon - Centrum SPA i Rehabilitacji otwiera na początku marca nową bazę zabiegowo-rehabilitacyjną oraz odnowy biologicznej.


Na powierzchni 600 m2 skorzystać można z zabiegów balneoterapii, fizykoterapii, hydroterapii i kinezyterapii, krioterapii miejscowej, a także masaży, od klasycznych po masaże twarzy, limfatyczne, odchudzające i relaksacyjne.

Wszystkie zabiegi są dokonywane po konsultacji lekarzy specjalistów oraz przeprowadzeniu badań. Hotel łączy w sobie trzy funkcje - jest centrum rehabilitacji, odnowy biologicznej i posiada możliwości leczenia sanatoryjnego, dysponuje bowiem własnym źródłem solanki ciechocińskiej.
W najbliższych planach jest wybudowanie groty solnej oraz wprowadzenie zajęć z jogi, zabiegów z zakresu medycyny chińskiej oraz uruchomienie gabinetu dentystycznego.

Celem rozbudowy jest kompleksowa oferta skierowana głównie do klienta zagranicznego, biur podróży specjalizujących się w ofercie uzdrowiskowej oraz klientów biznesowych, którzy łączą pobyty służbowe z regeneracją zdrowia i urody.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *