Qubus Hotel Katowice zaprasza na Sylwestra

Zabawa w klimacie Orientu, darmowe pokoje oraz zaproszenie na weekend dla każdego uczestnika - to atrakcje, które na Sylwestra przygotował Qubus Hotel Prestige Katowice.
-Ten wyjątkowy wieczór upłynie pod znakiem Bollywood – opowiada Ewa Słodczyk z działu marketingu Qubus Hotel Prestige Katowice. - Przygotowaliśmy pokazy tańca orientalnego z muzyką na żywo (wystąpi m.in. Mistrzyni Tanca Belly Dance), menu inspirowane nutą Orientu, również bogaty wybór napojów i alkoholi - dodaje. Każdy uczestnik imprezy otrzyma do dyspozycji pokój 2-osobowy ze śniadaniem oraz zaproszenie dla dwóch osób na weekend w wybranym hotelu sieci. - To dobra okazja, aby zwiedzić najciekawsze polskie miasta, takie jak Kraków, Gdańsk czy Wrocław - mówi Ewa Słodczyk. Koszt zabawy to 600 PLN od osoby. Szczegóły imprezy wraz z wszystkimi atrakcjami sprawdzić można na stronie www.qubushotel.com/sylwester


Źródło: Qubus Hotel

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *