KARPACZ: rusza Tremonti Ski & Bike Resort

1 września w Karpaczu otwarty ma zostać kompleks Tremonti Ski & Bike Resort ze 124 apartamentami w sześciu budynkach, Grotta SPA, zewnętrznym i wewnętrznym basenem oraz restauracją Gusto. Apartamenty sprzedawane są w condo z 8-proc. deklaracją zwrotu rocznie przez 10 lat.

Nazwa Tremonti nawiązuje do trzech szczytów Karkonoszy otaczających Karpacz: Śnieżki, Skalnego Stołu i Kopy. Obiekt składać się będzie z – połączonych ze sobą – czterech nowych oraz dwóch zabytkowych budynków Villa Haase i Villa Waldesheim z początku XX w. Apartamenty „inspirowane stylem alpejskim” mają od 27 do 53 m kw. W kompleksie znajdą się też restauracja a’la carte Gusto, lobby bar Ciao oraz sezonowy bar Fresco przy basenie. Zabiegi w Grotta SPA wykonywane będą z wykorzystaniem włoskiej marki Dr Joseph. Strefa wellness składa się z zewnętrznego całorocznego basenu, basenu wewnętrznego oraz saunarium i jacuzzi. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Q2Studio z Wrocławia, a operatorem obiektu, który odpowiada też za jego komercjalizację, jest firma Condo. pl. Inwestorem jest wrocławska firma Spectrum Development, która w Karpaczu buduje też 126-pokojowy kompleks Piemonte Hotel & Resort, wprowadzony ostatnią pod accorowską markę Mövenpick. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *