LAST CALL – Hotel Trends 2021   KONFERENCJE "HOTELARZA"

UWAGA! ZAMYKAMY ZGŁOSZENIA

Jeszcze tylko dziś możesz zgłosić swój stacjonarny udział w najważniejszej konferencji branżowej dla Top Managementu branży hotelarskiej – konferencji Hotel Trends Poland&CEE, która odbędzie się już za tydzień 23 września w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ>>

Dlaczego warto?

Ponieważ Hotel Trends Poland & CEE jest największym i najważniejszym forum hotelowym w regionie CEE, które gromadzi w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej z Polski – właścicieli, zarządy spółek operatorskich, kadrę zarządzającą hotelami, przedstawicieli firm deweloperskich, czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki, a także reprezentantów sieci hotelowych i funduszy inwestycyjnych z całej Europy.

To właśnie tu ogłaszane są najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy. To doskonała okazja do wysłuchania inspirujących dyskusji branżowych liderów, a także spotkania z całą branżą.

Przeczytaj co liderzy rynku mówią o naszej konferencji >>
Zapoznaj się z agendą >>

Cała konferencja tłumaczona będzie symultanicznie PL/EN – EN-PL

Spotkaj się z całą branżą w hotelu Renaissance, bądź zarejestruj swój udział online i zobacz wybrane panele w jakości HD bez wychodzenia z pracy, bądź z domu, bierz aktywny udział - zadawaj pytania panelistom.

RYNEK HOTELARSKI W TRAKCIE I PO PANDEMII – CAŁKOWICIE NOWA RZECZYWISTOŚĆ.

Poznaj scenariusze i rozwiązania kreślone przez liderów rynku

Spotkaj się online, lub bezpośrednio, ale z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa z najlepszymi ekspertami, praktykami branży hotelowej: znane nazwiska, uznane autorytety, liderzy reprezentujący najważniejsze światowe marki hotelowe.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *