LG Partnerem Złotym Hotel Trends 2021   KONFERENCJE "HOTELARZA"

LG Electronics Business Solutions, oferujący nowatorskie produkty i rozwiązania przeznaczone dla firm z różnych branż, na całym świecie, został Partnerem Złotym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2021, która odbędzie się 23 września w hotelu Renaissance w Warszawie.

Bogata oferta LG Electronics dla biznesu obejmuje m.in. nośniki informacyjno-reklamowe, w tym unikalne monitory OLED i ekrany LED oraz telewizory hotelowe, rozwiązania oparte na energii słonecznej, klimatyzacyjne i IT. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalizować wydajność i dostarczać klientom znaczącą wartość.

Jako lider innowacji, LG Electronics dąży do zapewnienia nie tylko najwyższej jakości produktów, ale także kompleksowych usług obejmujących doradztwo, instalację, serwis i wsparcie, we współpracy z profesjonalnymi partnerami biznesowymi.

Jesienne edycje organizowanych przez redakcję „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty, to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.

W roku 2021 forum odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia wydarzenia online.

 W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak odbudowywać będzie się hotelarstwo, jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie plebiscytu. W tym roku wyróżnieni zostaną „Hotelarze Dekady”.

Szczegóły dostępne na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *