Kolejny etap budowy PINEA Resort w Pobierowie – condo-hotel

Powstający kompleks uzdrowiskowo-hotelowy PINEA w Pobierowie powiększa się o następny budynek, w którym zaplanowano hotel w systemie condo ze 138 apartamentami wraz z pełną infrastrukturą usługową. Budowa, która rozpoczęła się we wrześniu, została powierzona wykonawcy zakończonego właśnie pierwszego etapu – budynku z prywatnymi apartamentami wakacyjnym firmie Strabag. Oddanie do użytku planowane jest na lato 2023 r. W trzecim etapie ruszyć ma budowa hotelu Hilton Garden Inn.

Położone tuż przy plaży budynki będą połączone podziemnym przejściem i specjalnie zaprojektowanymi zielonymi dziedzińcami oraz uzupełniającą się, całoroczną ofertą usługową. W inwestycji PINEA znajdzie się kompleks krytych basenów ze strefą saun, gabinety fizjoterapii, restauracja, bary oraz dwukondygnacyjny garaż podziemny. Hotelowe apartamenty na wynajem w systemie condo będą zarządzane przez zachodniopomorskiego operatora, firmę PRO-Est, który zaoferuje także całoroczne usługi fizjoterapeutyczne i okołomedyczne. Budynki są zlokalizowane w pierwszej linii brzegowej, od plaży oddziela je jedynie zielona wydma. W ofercie condo-hotelu znajdzie się 138 apartamentów jedno- i dwupokojowych od 26 do 52 m kw., wszystkie z tarasami i widokiem na morze

Autorem projektu PINEA jest biuro Chapman Taylor. Za wnętrza odpowiada polsko-belgijska pracownia projektowa ELD. Inwestorem odpowiedzialnym za całe przedsięwzięcie jest belgijska firma deweloperska Fenixco. 

Pro-Est Hotels & Apartments to firma ze Świnoujściu z ponad 15-letnim stażem na rynku usług turystyczno-hotelarskich. Prowadzi własne obiekty hotelarskie w cyklu całorocznym, specjalizuje się też w kompleksowej obsłudze apartamentów inwestycyjnych – łącznie pod zarządem Pro-Est znajduje się 350 miejsc noclegowych.  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *