Poddębice kolejnym Partnerem konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2021   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Położone w województwie łódzkim Poddębice zostały Partnerem Złotym organizowanej przez wydawcę "Hotelarza" konferencji Hotel Trends Poland&CEE, największego forum dla Top Managementu branży hotelowej w regionie. Wydarzenie odbędzie się już 23 września w warszawskim hotelu Renaissance Airport.

Poddębice położone są na terenach bogatych w złoża wód termalnych i to właśnie gorące źródła są motorem napędowym gminy.

Wody termalne wydobywane są z głębokości 2101 metrów i liczą 27 tysięcy lat. Ich walorem jest temperatura 71 stopni w miejscu wypływu oraz pierwotna czystość pod względem chemicznym i mikrobiologicznym.

Wykorzystanie: ciepłownictwo (ogrzewanie miasta), wodolecznictwo i rekreacja (Termy Poddębice), balneologia (Poddębickie Centrum Zdrowia), do produkcji kosmetyków (Dermedic), do spożycia (Pijalnia Wód Termalnych).

Atutem Poddębic jest położenie terenu inwestycyjnego w bezpośrednim sąsiedztwie Geotermii Poddębice, Term Poddębic, Ogrodu Zmysłów, Pijalni Wód Termalnych, Poddębickiego Centrum Zdrowia. W pobliżu znajduje się Centrum Turystyki i Rekreacji oraz Zoo Safari Borysew. Wszystkie te elementy wzajemnie się uzupełniają i tworzą swoistego rodzaju „pierścień atrakcji turystycznych Poddębic”.

Teren inwestycyjny stanowi nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni 3,85 ha, przeznaczona pod usługi pełniące funkcje lecznicze, rehabilitacyjne, rekreacyjne, wypoczynkowe, SPA and wellness, obiekty hotelowe, konferencyjne i gastronomiczne.

Jesienne edycje organizowanych przez redakcję „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty, to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.

W roku 2021 forum odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia wydarzenia online.

 W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak odbudowywać będzie się hotelarstwo, jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie plebiscytu. W tym roku wyróżnieni zostaną „Hotelarze Dekady”.

Szczegóły dostępne na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *