Hotele Premium Spa Resorts w ofercie polskiego biura Travelbank

Bankowe Biuro Podróży Travelbank podpisało umowę na wyłączną sprzedaż na polskim rynku pakietów turystycznych opartych o luksusowe hotele-uzdrowiska sieci Premium Spa Resorts w Austrii i we Włoszech.


Premium Spa Resorts to sieć luksusowych hoteli świadczących pakietowe usługi wypoczynku połączonego z odnową biologiczną, grą w golfa, jazdą na nartach i fitness. - Oferta skierowana jest do zamożnego turysty, który chce aktywnie spędzić czas.

Wyselekcjonowane hotele w Austrii i Włoszech dysponują nowoczesnym zapleczem spa&wellness oraz kompleksami basenów. Proponujemy też wiele zabiegów przywracających skórze świeżość i urodę. W tej chwili największą popularnością cieszą się pakiety "ski&spa" w cenie 1190 euro, zawierające oprócz noclegów i posiłków 6-dniowy skipass, lekcje narciarstwa z instruktorem oraz 1 kąpiel wellness - mówi Barbara Dziedzic, prezes Travelbanku.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *