Nowy dyrektor HP Park Plaza Wrocław   PERSONALIA

Przemysław Biechowiak objął funkcję dyrektora 4-gwiazdkowego hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu, należącego do polskiej Grupy Hotele HP Park, posiadającej również obiekty w Poznaniu i Olsztynie.

Ostanio był dyrektorem generalnym hotelu Lidia SPA & Wellness w Darłowie, należącego do Grupy Hotele Nadmorskie. Wcześniej przez dwa lata pełnił funkcję dyrektora poznańskiego hotelu Safir, , który przeszedł w tym czasie gruntowny remont., a do 2018 r. przez 13 lat zarządzał Centrum Konferencji i Rekreacji Akwawit wraz z hotelem Akwawit w Lesznie (od 2007 do 2018 – jako prezes zarządu). Jest absolwentem Wydziału Zarządzania poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego oraz  Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu - Organizacji i Zarządzania Gospodarką Turystyczną i Hotelarstwem. W latach 2012 -2020 r.  był Członkiem Wielkopolskiej Komisji ds. Kategoryzacji Obiektów Hotelarskich działającej przy Marszałku Województwa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *