KM Rubaszkiewicz – Aiden by Best Western Łódź

Pracownia KM Rubaszkiewicz zaprezentowała koncepcję pierwszego w Polsce hotelu Aiden by Best Western z wnętrzami inspirowanymi nowojorskim stylem Hamptons i odwołaniami do fowizmu. Pod szyldem tej marki funkcjonować będzie hotel Reymont w Łodzi, który wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PHH. Otwarty ma zostać do końca 2023 r.Holding podpisał umowę z BW Hotel Group na wprowadzenie hotelu Reymont pod nową markę w listopadzie ub.r. Aiden by Best Western Łódź zaoferuje 61 pokoi, a aranżacja wnętrz sprawić ma, że będzie rozpoznawalnym punktem na mapie miasta. Każdy obiekt należący do tej marki nawiązuje do miejsca, w którym się znajduje, odzwierciedlając lokalny design i charakter miasta. Projekt łódzkiego hotelu zakłada odświeżenie budynku z zewnątrz oraz nadanie nowoczesnego stylu we wnętrzach, jak również przeprowadzenie zmian zagospodarowania terenu.

Wnętrza hotelu, inspirowane nowojorskim stylem Hamptons, zostały urozmaicone odważnymi kolorami mebli, przywołującymi widoki niczym z obrazów artystów fowizmu (kierunek w malarstwie z początku XX w. charakteryzujący się bardzo żywą i oderwaną od rzeczywistości kolorystyką dzieł). Umeblowanie w stylu retro uzupełnione będzie współczesnymi dekoracjami. Tło stanowić będą jasne, delikatne barwy piaskowe, które w połączeniu z kolorami głębokiego granatu wprowadzać mają w spokojny nastrój. – Chcemy przywrócić świetność hotelu designem, nawiązując do czasów jego powstania [lata 20. XX w.] oraz podkreślić charakter miejsca kolorystyką „jawnie wyjętą” z dzieł malarskich artystów z okresu powstania hotelu – mówi Konrad Rubaszkiewicz. Aiden by Best Western to stworzona trzy lata temu kolekcja nowoczesnych hoteli butikowych z segmentu upper midscale. Ich osobowość uosabiać się ma w atmosferze swobody, luzu i relaksu. Wnętrza są stylowe, przyjazne i odzwierciedlają klimaty lokalnego rynku. Obecnie działa pod nią 16 hoteli, w tym sześć w Europie. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *