Nowy dyrektor Puro Hotelu na Kazimierzu   PERSONALIA

Wojciech Białecki, który wcześniej był m.in. resident managerem w warszawskim Bristolu i zastępca dyrektora w Sheratonie Grand w Edyburgu, został dyrektorem generalny krakowskiego Puro Hotelu Kazimierz.

Z hotelarstwem związany jest od blisko 20 lat. Zaczynał w krakowski Sheratonie jako night auditor. Następnie brał udział w dwuletnim programie managerskim Vita Futura sieci Starwood przygotowującym do kompleksowego zarządzania w hotelem. W 2008 r. objął stanowisko director of room w nowo otwieranym Sheratonie Sopot, a w 2012 r. został resident managerem w warszawskim hotelu Bristol, a Luxury Collection. W 2016 r. przeszedł do hotelu Sheraton Grand Hotel & Spa w Edynburgu jako executive assistant manager (zastępca dyrektora generalnego). Od połowy 2019 r. prowadził działalność jako doradca hotelowy, prowadząc firmę Hotel Life. W Puro Hotel Kazimierz zastąpił Kamilę Wódczyńska, która wprowadzała hotel na rynek cztery lata temu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *