Arche Hotel Puławska laureatem konkursu „Miejsce przyjazne seniorom”

W Wolskim Centrum Kultury odbyła się gala laureatów konkursu „Miejsce przyjazne seniorom”, której organizatorem było miasto Warszawa oraz Warszawska Rada Seniorów. W kategorii „gastronomia” laureatem został m.in. Arche Hotel Puławska Residence, jako jedyny hotel z Warszawy.

Arche Hotel Puławska Residence od ponad roku zaangażowany jest w działania Dzielniczy Ursynów. Obiekt współpracuje z Miejscem Aktywności Lokalnej, Domem Kultury oraz Zielonym Ursynowem uczestnicząc w akcjach sprzątania czy warsztatach ekologicznych. Seniorzy odwiedzający hotel mogą bezpłatnie skorzystać z garażu podziemnego, otrzymać 10 proc. rabatu na dania w restauracji z kuchnią Oliwii Bernady z TOP CHEF. Rabat obejmuje także organizację wydarzeń rodzinnych.

W związku z otrzymanym tytułem, obiekt 20 listopada organizuje pierwszą Ursynowską Dyskotekę Międzypokoleniową, której gościem specjalnym będzie słynna DJ-WIKA.

Konkurs „Miejsce przyjazne seniorom” ma na celu nagrodzenie tych miejsc, które budują swoją ofertę w trosce o najstarszych mieszkańców stolicy. Nagrodę przyznaje kapituła konkursu, po przeprowadzeniu specjalnych audytów i ocenie miejsc pod kątem przyjazności seniorom. Nagrodę w imieniu hotelu z rąk Aldony Machnowskiej-Góry, zastępcy Prezydenta Miasta Warszawy odebrała dyrektor generalna Arche Hotelu Puławska Residence Marta Grenda


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *