Awanse w warszawskim kompleksie Louvre Hotels Group   PERSONALIA

Jakub Duda, revenue manager warszawskiego kompleksu hotelowego Golden Tulip – Campanile - Première Classe, objął stanowisko area revenue managera odpowiedzialnego za zarządzanie przychodami większości obiektów Louvre Hotels Group w Polsce.

Jednocześnie zachowa swoją dotychczasową pozycję. Jego wiedza i doświadczenie zostaną zaangażowane do rozwoju PRME – globalnego projektu dedykowanego rozwojowi zarządzania przychodami w Louvre Hotels Group. Jakub Duda związany jest z grupą od 2014 roku.

Jakub Duda

Z kolei Mateusz Walaszek awansował na rooms division managera warszawskiego kompleksu. W toku kariery w Louvre Hotels Group rozwijał swoje kompetencje od pracownika recepcji przez kierownika zmiany i front office managera aż po dyrektora hotelu Première Classe Warszawa. Zastąpił go Jakub Goliński, który związany jest z Louvre Hotels Group w 2015 roku i przeszedł całą ścieżkę awansów w dziale front office aż po kierownika recepcji w hotelu Campanile Warszawa.

Mateusz Walaszek
Jakub Goliński

Z początkiem października cluster general managerem całego kompleksu została Iwona Janosiewicz, która wcześniej była dyrektor Mercure Wrocław Centrum. Więcej o tej zmianie pisaliśmy TU.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *