25-lecie Sheraton Grand Warszawa

W tym roku warszawski Sheraton Grand obchodzi 25 urodziny, a kulminacyjnym punktem świętowania było uroczyste przyjęcie 26 października.

Dyrektor generalna Sheratona Grand Angela Saliba kroi urodzinowy tort

W hotelu zebrali się główni klienci, goście, którzy są najbardziej lojalnymi uczestnikami programu Marriott Bonvoy, media, reprezentanci firm właścicielskich – Patron Capitals i Schroders – oraz sieci Marriott International, do której należy brand Sheraton - w tym wiceprezes MI w Europie Wschodniej Pankaj Birla i COO MI Europe Gonzalo Aguilar. Atrakcjami wieczoru były auta, które zostały wyprodukowane dokładnie 25 lat temu, w tym kultowy Fiat Coupe, BMW Z3 czy Polonez, wystawa zdjęć Tomka Sikory, które artysta zrobił w ramach kampanii reklamowej dla marki Sheraton w Azji w latach 80. O pamiątkowe zdjęcia z wydarzenia zadbał partner Fujifilm instax, a o podniebienia szef kuchni Sheraton Grand Warsaw Marcin Sasin, który przygotował potrawy z każdej z pięciu restauracji, które mieściły się w hotelu od początku jego powstania.

Obecny szef kuchni Marcin Sasin i pierwszy szef kuchni Kurt Scheller
Fiat Coupe

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *