Beata Kowalczyk dyrektor generalną powstającego Hyatt Place Kraków

Beata Kowalczyk, ostatnio zarządzająca krakowskimi hotelami INX Design i Metropolis Design, została dyrektor generalną pierwszego w Polsce hotelu pod marką Hyatt Place, który otwarty ma zostać w III kwartale przyszłego roku. Operatorem hotelu jest Hotel Professionals Management Group.

Beata Kowalczyk z branżą hotelarską związana jest od blisko 30 lat. Była w zespole otwierającym w 2004 r. hotel Sheraton w Krakowie, gdzie spędziła sześć lat, m.in. jako front office manager, housekeeping manager, property brand culture trainer oraz Green Belt projektów innowacyjnych Six Sigma. Już jako dyrektor generalna otwierała hotele Szafran w Czeladzi, Metropolitan Boutique w Krakowie oraz w sieci Design Hotels: Metropolis Design Hotel i INX Design Hotel w Krakowie, a ostatnio Esperanto Design Hotel i Mango Resort & SPA. – Przed nami stoi niesamowite wyzwanie ponownego wprowadzenia sieci Hyatt na polski rynek.

Hotel Hyatt Place Kraków będzie produktem „Select service for the most selective” – niespotykanym na ten moment w mieście – mówi Beata Kowalczyk. Pierwszy w Polsce hotel 4-gwiazdkowej marki Hyatt Place powstaje w sąsiedztwie Błoń krakowskich i stadionu Wisły. Zaoferuje 216 pokoi, około 150 m kw. powierzchni konferencyjnej, fitness, lobby bar i restaurację. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *