Joanna Kurowska dyrektor zarządzającą sieci IHG na Wlk. Brytanię i Irlandię

Joanna Kurowska, która zaczynała pracę w sieci IHG w warszawskim hotelu InterContinental, została dyrektor zarządzającą na rodzimym rynku sieci, w Wlk. Brytanii i Irlandii, gdzie działa 358 hoteli pod ośmioma markami.

Joanna Kurowska związana jest z siecią IHG, mającą centralę w angielskim Denham, od 10 lat. Zaczynała w InterContinentalu Warszawa jako dyrektor ds. finansów i wsparcia biznesu. Po trzech latach została dyrektor regionalną ds. finansów i wsparcia biznesu hoteli luksusowych i butikowych w Europie Centralnej, a następnie w całej Europie. W 2018 r. awansowała na operacyjną dyrektor finansową hoteli luksusowych i zarządzanych sieci IHG na Europę, a rok później objęła nowo utworzone stanowisko dyrektor operacyjnej całego segmentu na Europę Północną.

Jest również członkiem Rady ds. Różnorodności, Równości i Włączenia Społecznego IHG w Europie. – Jestem zaszczycona, że mogę objąć tę funkcję w tak ważnym momencie dla rynku UK&I. Jest to silny rynek o ugruntowanej pozycji dla IHG Hotels & Resorts z niesamowitym potencjałem wzrostu, który z przyjemnością będę rozwijać – powiedziała Joanna Kurowska po awansie.Przed dołączeniem do sieci IHG pracowała jako kontroler finansowy w hotelach Radisson Blu Resort & Spa Dubrownik i Radisson Blu Maputo w Mozambiku. Pochodzi z Warszawy. Jest absolwentką Wydziału Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła też podyplomowe studia z rachunkowości zarządczej i controllingu na Uniwersytecie Łódzkim. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *