Legendarne łóżka DUX – doskonały komfort dla Twoich gości   MATERIAŁ PARTNERA

Firma DUXIANA została założona w Szwecji w 1926 roku przez Efraima Ljunga. Motywacją do stworzenia przedsiębiorstwa produkującego łóżka był pobyt w małym hotelu w Chicago, który wyróżniał się niesamowicie wygodnymi materacami.

Po sprawdzeniu zawartości jednego z nich i powrocie do kraju, Efraim Ljung porzucił swoje dotychczasowe zajęcie i rozpoczął swoją przygodę związaną z materacami sprężynowymi. Dzisiaj DUXIANA jest prowadzona przez prawnuków założyciela i nadal pozostaje firmą rodzinną z ponad 300 salonami marki oraz 150 hotelami wyposażonymi w łóżka DUX na całym świecie. Oferta firmy skierowana jest głównie do prestiżowych hoteli jak i klientów indywidualnych. Warto również zaznaczyć fakt iż łóżka DUX znajdują się m. in. w Burj Al Arab Jumeirah (,,żagiel”) w Dubaju, Grand Hotel w Sztokholmie czy 5 hotelach na Manhattanie z pierwszej dziesiątki. DUXIANA co roku wydaje przewodnik po wyjątkowych hotelach, w których znajdują się jej legendarne łóżka.

DUXIANA to marka z tradycjami, od początku działalności charakteryzuje się kunsztownym rzemiosłem skupionym na najmniejszych detalach. Przy tworzeniu łóżka DUX pracują doświadczeni eksperci związani z firmą od wielu lat. Główna manufaktura znajduje się w Szwecji, natomiast w połowie lat 80’ otworzono również zakład produkcyjny w Portugalii ze względu na globalne, strategiczne położenie. Dynamiczna ekspansja na rynki zagraniczne to najlepszy dowód na niezwykle wysoką jakość produktów i zaufanie klientów. Wiarygodność marki potwierdzają również badania naukowe przeprowadzone przez niezależny Instytut Karolinska w Sztokholmie, który przyznaje nagrody Nobla w dziedzinie medycyny i fizjologii. Potwierdziły one, że dzięki zastosowaniu technologii ciągłej sprężyny w materacach DUX sen głęboki odpowiedzialny za regenerację organizmu jest wydłużony średnio o godzinę w ciągu nocy. Dla dodatkowego komfortu gości, łóżko DUXIANA może być wyposażone w kasety Pascal’a, które umożliwiają dostosowanie twardości poszczególnych stref łóżka do najbardziej wymagających użytkowników.

Współpraca z firmą DUXIANA wiąże się z możliwością stworzenia łóżka ,,szytego na miarę” tzn. zgodnie z wytycznymi, które partnerzy przedstawią na etapie projektowania. Otwartość na nowe pomysły i nieszablonowe rozwiązania to coś co z pewnością wyróżnia tę markę wśród innych. Łóżko DUX to wyjątkowy komfort dla hotelowych gości, którzy oprócz luksusowego SPA, nieskazitelnej obsługi czy najlepszych restauracji cenią sobie również wysoką jakość snu. Uważamy, że opinia o pobycie w hotelu niezaprzeczalnie łączy się z dobrze przespaną nocą. Jeśli klient budzi się niewyspany, z bólem pleców to już wszystko jest nie takie jak być powinno: śniadanie niesmaczne, obsługa za wolna, kawa za zimna…

Można więc zaryzykować stwierdzenie, że łóżko jest najistotniejszym elementem hotelu, ponieważ komfort snu wpływa na dobre samopoczucie i pozytywne podejście do otaczającego świata co z pewnością przekłada się na ocenę pobytu w hotelu.

Oprócz łóżek, DUXIANA produkuje także ikoniczne meble, które są owocem współpracy z najlepszymi projektantami na świecie takimi jak np. Bruno Mathsson. Niektóre z nich można podziwiać w muzeach designu w Sztokholmie czy Nowym Jorku. Istotnym czynnikiem świadczącym o wysokiej jakości produktów marki jest certyfikacja ekologiczna Oeko-Tex 100, która potwierdza, że wszystkie komponenty mebli są wolne od szkodliwych substancji, zarówno dla człowieka jak i środowiska.

Firma DUXIANA gości w Polsce od wiosny 2021 roku. Pragniemy zaprosić do współpracy wyjątkowe hotele wierzące w filozofię dobrego snu. Współpraca z naszą firmą wiąże się z wieloma korzyściami. Hotele oraz inwestorów zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym lub telefonicznym.

E-mail: duxiana@premiumliving.pl, tel. 508 506 277.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.duxiana.pl, gdzie można znaleźć wiele ciekawych informacji o marce, produktach i filozofii dobrego snu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *