Sieć Focus z nowym hotelem

Od 1 grudnia do sieci Focus Hotels dołącza dotychczasowy 4-gwiazdkowy hotel In Between z 87 pokojami i 1350 m kw. powierzchni konferencyjnej w Jastkowie, 8 km od centrum Lublina. Teraz funkcjonował będzie jako Focus Premium Lublin Conference & SPA. Sieć podpisała 15-letnią umowę dzierżawy obiektu. To 13. obiekt Focus Hotels, a w pierwszej połowie przyszłego roku dołączą do sieci trzy kolejne.In Between otwarty został w 2015 r. i była to kolejna inwestycja hotelowa Przedsiębiorstwa Produkcyjno- -Handlowego Yard po Vanilla Hotelu w centrum Lublina w XVII-wiecznej kamienicy. Nowy Focus Premium oferuje m.in. jedno z największych w województwie lubelskim centrów konferencyjnych z ośmioma salami, restaurację Ora z kuchnią polską, podziemny parking, oraz strefę SPA & wellness z dwoma sauny i dwoma dużymi jacuzzi oraz z zabiegami wykonywanymi na kosmetykach polskiej marki Kanu. Focus Hotel Premium Lublin Conference & SPA to drugi obiekt sieci, który będzie funkcjonował w woj. lubelskim po Focus Hotelu Premium w centrum Lublina z 77 pokojami, otwartym w maju 2019 r. Pod 4-gwiazdkową marką Premium działa obecnie osiem z 13 hoteli Focus. – Otwarcie kolejnego hotelu to ogromny sukces sieci Focus Hotels.

Nasz model biznesowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co przekłada się na kolejne umowy dzierżawy z nowymi inwestorami. Cieszy nas również fakt otwarcia drugiego obiektu w woj. lubelskim, szczególnie że posiada on jedno z większych centrów konferencyjnych w Lublinie – mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu Focus Hotels. Nowy hotel, tak jak pozostałe w sieci Focus, oferował będzie bezpłatne Wi-Fi w całym budynku, kącik biznesowy z drukarką, pokoje wyposażone m.in. w zestawy do parzenia kawy i herbaty, na śniadaniu kawę i kanapkę na wynos gratis, a także bezpłatny nocleg dla dzieci do 18. roku życia w pokoju z rodzicami lub opiekunami.

W tym roku do sieci dołączyły już: 4-gwiazdkowy hotel Elbląg z 85 pokojami pod marką Focus Premium i otwarty pod nowo stworzoną marką Grand Focus hotel w Szczecinie z 89 pokojami. W pierwszej połowie przyszłego roku otwarte mają zostać hotele Focus Premium Warszawa z 234 pokojami i Bydgoszcz z 90 pokojami oraz 3-gwiazdkowy Focus w Stargardzie z 60 pokojami, a obecny Focus Premium Pod Orłem w Bydgoszczy po generalnym remoncie włączony zostanie pod markę Grand Focus. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *