W Krynicy-Zdroju otwarto 4-gwiazdkowy hotel

Przy deptaku w Krynicy-Zdroju otwarty został 4-gwiazdkowy hotel Willa Tatrzańska z 41 pokojami, restauracją Krynicki Kredens, strefą SPA i medical SPA oraz parkingiem podziemnym. Obiekt należy do Grupy Hotele Polskie.Hotel powstał w miejscu wybudowanego w połowie XIX w. w modnym wówczas stylu szwajcarskim pensjonatu Pod Lwem, który należał do najlepszych obiektów w Krynicy. Drewniany budynek spłonął w 1987 r. Od 2019 r. rozpoczęła się jego rekonstrukcja, a odtworzony obiekt wygląda tak, jak zabytek sprzed lat.

Wnętrza mają łączyć klimat lat dwudziestych XX wieku z nowoczesną technologią. Pokoje wyposażone są m.in. w 42-calowe telewizory, sejfy i minibary, a większość posiada balkon. SPA inspirowane jest naturą, a menu oparte na zabiegach z wykorzystaniem kosmetyków szwajcarskiej marki Selvert Thermal. Oferowane są kąpiele w wyciągach z ziół (w wywarze z brzozy lub siana, szyszkach chmielu), a także w winie, piwie i miodzie.

W medical SPA przeprowadzane są zabiegi z zakresu fizjoterapii, m.in. laseroterapia, elektroterapia, hydroterapia czy masaże lecznicze. Grupa Hotele Polskie stworzona przez kołobrzeskie Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej to operator programu lojalnościowego skupiającego hotele Artus w Gdańsku, Palazzo Rosso w Poznaniu i Hel w Helu, a także dzierżawione przez CRiOB ośrodki wypoczynkowe w Kołobrzegu: Gryf, Gryf II i apartamenty w obiekcie Olympic Park oraz apartamenty Czarny Potok w Krynicy-Zdroju. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *