W Katowicach otwarto Hotel Diament Plaza   OTWARCIA

Przy ul. Dworcowej w Katowicach otwarto najnowszy projekt sieci hotelowej Diament, 135-pokojowy hotel Diament Plaza, który powstał w wyniku przebudowy i rozbudowy dawnego obiektu, do którego dobudowano 90 pokoi w standardzie premium.

W hotelu znajdują się również 2 wyposażone w nowoczesny sprzęt sale konferencyjne, a także centrum fitness z siłownią oraz garaż podziemny.

Obiekt posiada też 5 apartamentów o powierzchni ponad 50 m2 każdy, a także penthause o powierzchni 90 m2 z dodatkowym ponad 30-metrowym, wyposażonym tarasem i widokiem na panoramę Katowic.

W obiekcie zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, jak: panele dotykowe z funkcją sterowania, interaktywne TV, oświetlenie LED RGB, ładowarka indukcyjna dla smartfonów, zapamiętywanie konfiguracji oświetlenia w pokoju i wiele innych.

Kaktusy Koncept Kulinarny to restauracja, bar oraz kawiarnia, nawiązujące do mieszczącego się w tym samym budynku w latach 70. XX wieku, miejsca spotkań o tej samej nazwie „Kaktusy”.

Hotele Diament to polska sieć hotelowa w której 11 spośród 12 hoteli działa w województwie śląskim, z czego dziewięć w aglomeracji górnośląskiej.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *