Ruszyła sprzedaż nowej oferty Neckermann
Zima kusi nowościami! Ruszyła sprzedaż nowej oferty Neckermann'a.

 

 

W Neckermann'ie już można zarezerwować zimowe wakacje. Cztery nowe katalogi, w których biuro podróży prezentuje swoją najnowszą ofertę przyciągają uwagę atrakcyjnymi cenami i wieloma nowościami.

 

„Cieszymy się z bardzo udanego otwarcia nowego sezonu. Można zauważyć, iż Polacy coraz wcześniej planują swoje wakacje chcąc skorzystać z szerszego wachlarza ofert i atrakcyjnych rabatów. Nasze dane statystyczne wskazują również, iż coraz więcej z nich decyduje się na zimowy wypoczynek. W ciągu ostatnich pięciu lat liczba naszych klientów wyjeżdżających w sezonie zimowym wzrosła aż o 58 %. Rekordy popularności bije oferta narciarska, choć wyraźnie rośnie popyt na letni klimat zimą” – powiedziała Magda Plutecka-Dydoń PR Manager Neckermann Polska.

 


Katalog "Góry i Śnieg" zawiera obszerną ofertę zimowego wypoczynku w najatrakcyjniejszych, górskich regionach Europy. W najbliższym sezonie Neckermann zaprasza na najlepsze stoki Austrii, Włoch, Francji, Szwajcarii, Słowacji i Czech. Klienci mogą wybrać miejsce wakacji spośród 50 regionów turystycznych, 232 miejscowości wypoczynkowych i ponad 600 obiektów. Jedną z licznych atrakcji jest „Zimowy Hit” czyli rodzinna oferta wypoczynku w Austrii zawierająca atrakcyjne zniżki dla dzieci i w cenie karnety narciarskie. Neckermann oferuje także duże rabaty na wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz atrakcyjną cenowo ofertę przelotów do Salzburga.


 

W ofercie lotniczej „Słońce i plaża” znalazło się aż 9 słonecznych kierunków, w tym dwie nowości: Madera i Fuerteventura. Po raz pierwszy Neckermann proponuje bogaty program wycieczek objazdowych z polskim przewodnikiem po Tunezji i Maroko. Nowością jest także wycieczka „Cypr à la carte”, która na pewno ucieszy wszystkich, którzy cenią sobie indywidualne zwiedzanie. Mając zagwarantowany samochód i noclegi w komfortowych hotelach, klienci sami zadecydują o szczegółach wycieczki. W tym sezonie biuro podróży szczególnie promuje „wakacje dla zdrowia i urody” oferując specjalne pakiety sportowe i Wellness & Spa. Klienci biura podróży mogą połączyć wakacyjny wypoczynek z aktywnymi formami rekreacji jak: nurkowanie, surfing, kitesurfing i golf a także skorzystać z bogatej gamy programów odnowy biologicznej.
W tym sezonie na mapie Dalekich Podróży Neckermann¢a pojawiło się aż 8 kierunków, w tym dwie nowości: Malediwy i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Bogatą ofertę wycieczek objazdowych Neckermann poleca dla klientów, którzy podczas wakacji chcą jak najwięcej zobaczyć. Atrakcją oferty egzotycznej będą bezpośrednie wyloty z Warszawy, a do ZEA również z Krakowa.

 
O nowe ośrodki została także wzbogacona ciesząca się dużą popularnością oferta tańszych wakacji w dobrym standardzie - Neckermann HIT. Po raz pierwszy pojawiały się w niej propozycje wakacji z własnym dojazdem w najatrakcyjniejszych regionach narciarskich.

 

Jak co roku, również w sezonie Zima 2007/2008, klienci Neckermann¢a mogą liczyć na oferty specjalne oraz 5-10 % zniżki przy wcześniejszych rezerwacjach (większość obiektów przy rezerwacji do końca października). Wybrane obiekty z oferty lotniczej zostały objęte dodatkową „Mega zniżką” wynoszącą nawet 300 PLN/os przy rezerwacji do końca września. Neckermann oferuje także specjalne rabaty dla seniorów oraz nowożeńców. Nowością sezonu są specjalne ceny w Tunezji na Walentynki.

 

Informacje na temat aktualnej oferty biura podróży można również uzyskać pod numerem infolinii: 0 804 200 111 oraz na stronie www.neckermann.pl
Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, który szczyci się ponad 160-letnią tradycją. Kierując się hasłem „Na całym świecie w dobrych rękach” – Neckermann Polska tworzy ofertę spełniającą najwyższe oczekiwania swych klientów.Dalszych informacji udzieli:

Magda Plutecka –Dydoń

PR Manager Neckermann Polska

Tel. (22) 536 98 66

m.plutecka-dydon@neckermann.pl
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *