Grand Focus Szczecin Hotelem z Pomysłem 2021 wg Czytelników „Hotelarza”   "HOTELARZ"

Otwarty w połowie ubiegłego roku 4-gwiazdkowy Grand Focus Hotel w Szczecinie wygrał z 4657 głosami tegoroczne głosowanie czytelników "Hotelarza", zdobywając tytuł „Hotelu z Pomysłem 2021” w kategorii „Laureat Czytelników”. W styczniowym „Hotelarzu” ogłosimy zwycięzcę Hotelu z Pomysłem 2021 w głównym głosowaniu Kapituły, składającej się z 30 branżowych ekspertów.

89-pokojowy Grand Focus Hotel  jest pierwszym hotelem sieci Focus działającym pod nową marką Grand Focus i drugim obiektem sieci w Szczecinie. Obiekt znajduje się w dwóch całkowicie zmodernizowanych i rozbudowanych kamienicach w sąsiedztwie Dworca Głównego PKP, na rogu pl. Zawiszy Czarnego i ul. 3 Maja.

Hotel oferuje m.in. siedem apartamentów, zaplecze konferencyjne, w którego skład wchodzą cztery sale konferencyjne o łącznej powierzchni 250 m kw., restaurację, bar, saunę oraz siłownię. Znajduje się w zabytkowej kamienicy Dohrna, wybudowanej w 1853 roku. Zaprojektowany został tak by hotel oddawał ducha marki Grand – na podłogach w częściach wspólnych znalazły się włoskie kafle, sufity wieńczą bogate dekory i kryształowe żyrandole, a do wykończenia użyto najwyższej jakości, luksusowych materiałów.  

Łącznie w tegorocznym plebiscycie bierze udział 28 obiektów z całej Polski, które rywalizować będą w kategoriach Debiut Roku, Hotel 4-5 gwiazdek, Hotel 1-3 gwiazdki, Obiekt nieskategoryzowany, SPA, Obiekt w budynku zabytkowym, W mieście i Poza miastem. Obiekt który uzyska najwięcej głosów jurorów zdobędzie tytuł „Hotelu z Pomysłem 2021”.


Kategorią dodatkową konkursu jest Głosowanie Czytelników „Hotelarza”, które w tym roku trwało przez dwa ostatnie miesiące minionego już roku. W tej kategorii to właśnie głosy internautów decydują o zwycięstwie. Głosowanie w tej kategorii zakończyło się równo o północy 31 grudnia, a poprzez stronę internetową na zgłoszone obiekty oddano oddano 10 469 głosów. Kolejne miejsca w tegorocznym głosowaniu Czytelników zajęły: AC Hotel by Marriott Kraków (3214 głosów) i Crystal Moutain (813 głosów).

Sponsorem konkursu są firmy Mextra i MAG Modern Art Gallery.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *