Zmiana w Zarządzie Hotelu „Akwawit” w Lesznie

Z dniem 14.08.07 nastąpiła zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu Centrum Konferencji i Rekreacji "Akwawit" Sp. z O.O.( w tym Hotelu "Akwawit"). Nowym Prezesem Zarządu został Przemysław Biechowiak.
Przemysław Biechowiak


Przebieg kariery zawodowej

 

 Od 14 sierpnia 2007 – Prezes Zarządu Centrum Konferencji i Rekreacji „Akwawit”.

 

2005 – Sierpień 2007 –  dyrektor zarządzający Centrum Konferencji i Rekreacji „Akwawit” – odpowiedzialny za działalność firmy, między innymi  Hotelu „Akwawit”, działającego w ramach PPH oraz za funkcjonowanie i wynik Akwaparku „Akwawit”.

 

2003 - 2005  - szef działu marketingu i sprzedaży w Centrum Konferencji i Rekreacji „Akwawit” w Lesznie. Odpowiedzialny za działania  sprzedażowe Hotelu „Akwawit” wraz z akwaparkiem i restauracjami, realizację zadań marketingowych, współtworzenie i nadzór nad wdrażaniem nowych usług oraz dla klientów,

 

2002 - Dyrektor do spraw Marketingu w Niku Investment S.A. Obowiązki dotyczyły działań organizacyjnych, sprzedażowych i marketingowych Centrum Rekreacji Niku w Poznaniu. Ze względu na strukturę firmy współodpowiedzialny za programy promocyjne, kontakty z kluczowymi klientami, sprzedaż usług oraz rozwój produktów.

 

2000 - 2001- Dyrektor do spraw Marketingu w Grupie Raben. Obowiązki związane były zarządzaniem obszarem marketingowym w Grupie Raben w Polsce. W szczególności odpowiadał za tworzenie i realizację strategii marketingowej, planów strategicznych i marketingowych firmy.

 

1997- 2000 - Dyrektor Biura Marketingu (oraz wice-dyr.) w Emax Sp. z O.O. (po fuzji obecnie Signity S.A.) Do obowiązków należało tworzenie planów marketingowych spółki i działów handlowych oraz tworzenie i realizacja firmowego planu promocji. Ponadto odpowiadał za współtworzenie strategii firmy, zarządzanie firmowymi bazami danych oraz Corporate Identity.

 

 

1995 -1997 - Dyrektor do spraw Badań Marketingowych w „WKW” Biuro Kapitałowe. Prowadził miedzy innymi działania dotyczące strategii produktów firmy i promocji. Jeden  ze współorganizatorów poznańskiego oddziału „WKW” Biuro Kapitałowe.

 

 

3. Wykształcenie

1990 - 1995 - Akademia Ekonomiczna w Poznaniu , Zarządzanie i Marketing, specjalność - Handel i Marketing – mgr ekonomii.

4. Znajomość języków obcych: angielski, francuski, rosyjski.

5. Zainteresowania -  nauki społeczne, historia, muzykowanie, pływanie i narciarstwo.

 Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *