Nowości EmiratesBILETY ELEKTRONICZNE Z POLSKI

 

Od 1 września można wystawiać bilety elektroniczne na podróże Emirates Airlines z Polski. Przeprowadzone wspólnie przez PLL LOT SA i Emirates Airlines testy komunikacji odpowiednich systemów elektronicznych zakończyły się pełnym sukcesem. Tym samym wszystkie polskie biura podróży należące do IATA BSP mogą we wszystkich przypadkach zastąpić bilety papierowe dużo wygodniejszymi biletami elektronicznymi. Emirates Airlines jako jedna z pierwszych linii lotniczych na polskim rynku osiągnie 100% zgodność z dyrektywą IATA, nakazującą całkowitą eliminację biletów papierowych do maja 2007 roku.

 

WIZY DO ZJEDNOCZONYCH EMIRATOW ARABSKICH W WARSZAWSKIM BIURZE EMIRATES AIRLINES

 

W warszawskim biurze Emirates Airlines można wystąpić o wizę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.  Z tego udogodnienia korzystać mogą wyłącznie pasażerowie Emirates Airlines, którzy otrzymują wizy na preferencyjnych warunkach, płacąc za nie znacznie mniej niż pasażerowie innych linii. Znacznie szybciej je też otrzymują, gdyż maksymalny czas oczekiwania na promesę wizową wynosi  7dni roboczych (piątek i sobota to dni wolne od pracy w ZEA). Do formularza wizowego musi zostać dołączone zdjęcie osoby aplikującej o wizę.

 

 

 

PROMOCJA DO PERTH PRZEDŁUŻONA

 

Emirates Airlines przedłużyły do 30 września okres sprzedaży promocyjnej taryfy na podróże z Polski (Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Katowice, Kraków)  do Perth. Atrakcyjna taryfa  PLN 3600* widoczna jest we wszystkich Globalnych Systemach Rezerwacyjnych (GDS). Sprzedaż biletów prowadzą biura IATA BSP w Polsce, a także biuro Emirates c/o Aviareps SA.

 

 

 

KONKURENCYJNE TARYFY DO WAKACYJNYCH DESTYNACJI

 

Nowoczesne samoloty Emirates Airlines oferują przeloty do wielu egzotycznych kierunków wakacyjnych. Bilety z Polski oferowane są w konkurencyjnych cenach. Jeszcze w sezonie wakacyjnym można polecieć do:


Kolombo, Male od PLN 2025*

Mauritius, Jakarta, Kuala Lumpur, Mahe, Nairobi  od  PLN 2182 *

Nowy Jork od 1390 PLN*

 

 

  *cena nie obejmuje opłat i podatków lotniskowych

 

 

Z EMIRATES AIRLINES DO DUBAJU I DALEJ - RÓWNIEŻ PRZEZ WENECJĘ, ISTANBUŁ I ATENY

 

Dzięki poszerzeniu umowy z PLL LOT SA, powiększyła się liczba europejskich portów lotniczych, przez które można lecieć do Dubaju i dalej. Nowe porty przesiadkowe z rejsów LOTu na rejsy Emirates i vice versa to Wenecja, Istanbuł i Ateny. Szczególnie dogodne tranzyty, ze wzgledu na krótki czas oczekiwania oraz niewielkie odległości, oferuje Wenecja. Dobre również Ateny. W taryfach Emirates z Polski dopuszczalne są obecnie przesiadki w następujących portach europejskich: Frankfurt, Monachium, Dusseldorf, Hamburg, Zurych, Wiedeń, Paryż, Londyn, Manchester, Rzym, Mediolan, Nicea, Larnaca, Wenecja, Istanbuł i Ateny.

 

NOWE POŁĄCZENIA EMIRATES

 

Emirates Airlines nie zwalniają tempa ekspansji. Wśród nowych połączeń, już otwartych lub otwieranych w niedalekiej przyszłości, na szczególną uwagę zasługują połączenia z Dubaju do New Castle, Toronto, Houston, Sao Paolo oraz wspomnianej już Wenecji.

 

 

 

Kontakt:

Katarzyna Kostrzewa
Sales Executive
__________________________
Emirates
c/o AVIAREPS SA
ul. Sienna 72/3 ,  00-833 Warsaw,  Poland

Phone: ++48 (22) 632-21-22
Fax: ++48 (22) 632-40-46
www.emirates.com

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *