ABC Inwestycji Hotelowych 2021/2022 – pełna wersja raportu   "HOTELARZ"

Inwestycja hotelowa to zawsze było skomplikowane przedsięwzięcie – najtrudniejsze spośród wszystkich inwestycji na rynku nieruchomości. A teraz stało się jeszcze bardziej skomplikowane. Tymczasem, teoretycznie wbrew wszystkiemu, boom inwestycyjny w hotelarstwie trwa, a przynajmniej powraca. Co o przyszłości tego rynku mówią czołowi inwestorzy i analitycy? O ile wzrósł koszt budowy hotelu? A także co i gdzie się obecnie buduje - o tym wszystkim piszemy w raporcie "ABC Inwestycji Hotelowych", którego wygodną wersję drukowaną wszyscy nasi prenumeratorzy otrzymali wraz z listopadowym wydaniem "Hotelarza", a którego pełną wersję online można znaleźć poniżej.

LINK DO WYDANIA ONLINE>>

W raporcie piszemy także m.in. o tym jak wybrać markę dla swojego hotelu, o powrocie koniunktury na rynku gruntów inwestycyjnych, a także o tym, czy pandemia przyniosła radykalne zmiany w projektowaniu hotelowych pokoi i łazienek?

Zapraszamy do lektury!

I zamówienia prenumeraty "Hotelarza". Można to zrobić pod numerem telefonu 22 333 88 26, lub poprzez formularz zamieszczony TUTAJ.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *