Raffles Europejski i Auto Fus Group grają z WOŚP

Hotel Raffles Europejski Warsaw wraz z importerem luksusowych marek samochodowych Auto Fus Group łączą siły pod szyldem największej akcji charytatywnej w Polsce. W ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować nocleg ze śniadaniem w apartamencie hotelowym, zwiedzanie kolekcji polskiej sztuki współczesnej oraz jazdę testową jednym z luksusowych modeli marek AFG, np. Astonem Martinem. Ten pakiet dla dwóch osób można licytować podczas aukcji do 31 stycznia.

Link do aukcji: https://bit.ly/3FA16ud

- Udział w WOŚP stał się już nasza tradycją. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak szlachetnej inicjatywy i w ramach naszej działalności przyczynić się do wsparcia Orkiestry – mówi Thomas Brugnatelli, General Manager Raffles Europejski Warsaw.

Tegoroczna aukcja przygotowana przez hotel oraz AFG szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom designu, motoryzacji oraz pięknych wnętrz. Osoba, która najhojniej wesprze licytację, będzie mogła doświadczyć luksusowego pobytu w Raffles Europejski Warsaw, zwiedzić prywatną kolekcję sztuki hotelu oraz przeżyć niesamowite wrażenia za kierownicą wyjątkowego samochodu.

- Po raz kolejny łączymy siły z Raffles Europejski Warsaw. W grudniu w przestrzeniach Europejskiego otworzyliśmy salon Aston Martin Warszawa. Dziś wspólnie wystawiamy na licytację prawdziwie luksusowe, unikalne doświadczenia. Zwycięzca wygra podwójnie: przede wszystkim zasili konto w szczytnym celu i będzie miał okazję obcować ze wspaniałą sztuką, także w jej motoryzacyjnym wydaniu - mówi Piotr Fus, współwłaściel Auto Fus Group.

W tym roku mija 30 lat od kiedy WOŚP pomaga szpitalom zbierać środki na najważniejszy, często ratujący życie sprzęt medyczny dla wcześniaków, dzieci, dorosłych oraz seniorów. Nie ma w Polsce placówki medycznej, która nie skorzystałaby ze wsparcia WOŚP. Tegoroczny 30. finał fundacji skupia się na wsparciu oddziałów, pododdziałów i poradni okulistyki dziecięcej w Polsce.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *