SAVE THE DATE – 23.05.2022 – Hotel Investment Trends Poland&CEE   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Koronawirus spowolnił polskie hotelarstwo, tymczasem, teoretycznie wbrew wszystkiemu, boom inwestycyjny na rynku trwa, a przynajmniej powraca. Jak dziś zarobić na inwestycji hotelowej? Jak pozyskać finansowanie, liczyć koszt budowy, czy samą opłacalność inwestycji? O tym dyskutować będziemy w gronie najwybitniejszych ekspertów z Polski i całej Europy już 23 maja 2022 roku w warszawskim hotelu Renaissance, podczas kolejnej edycji konferencji "Hotel Investement Trends Poland&CEE 2022".

Organizowane przez wydawcę miesięcznika "Hotelarz" konferencje z cyklu "Hotel Investment Trends Poland&CEE" na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych konferencji inwestycyjnych nie tylko w naszym kraju, ale i całym regionie. Od 2017 roku skupiają one wszystkich największych graczy na rynku – inwestorów prywatnych i instytucjonalnych, kadrę zarządzającą hoteli, a także funduszy, firm deweloperskich, oraz czołowych przedstawicieli banków i sieci hotelowych. W panelach dyskusyjnych, poza czołowymi przedstawicielami rodzimego rynku, biorą udział także Top Managerowie największych firm związanych z hotelarstwem z całej Europy.

Choć pandemia koronawirusa sprawiła, że ostatnia edycja wydarzenia odbyła się w pełni online, to w tym roku uczestnicy będą mogli wybrać, czy wolą wziąć udział w wydarzeniu stacjonarnie jak do 2019, czy śledzić je jak miało to miejsce przy ostatniej edycji, sprzed monitora komputera.

-Pozostawiamy uczestnikom możliwość wyboru, aby czuli się maksymalnie komfortowo i mogli wziąć udział w wydarzeniu tak jak jest im najwygodniej. Mogą spotkać się z branżą w hotelu, bądź dołączyć do wydarzenia interaktywnie i śledzić transmisję w jakości HD z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie. Ze swojej strony możemy zapewnić, niezależnie od wybranej opcji, tak jak przy każdej poprzedniej edycji, najwyższą jakość merytoryczną i organizacyjną naszego forum - deklaruje Krzysztof Gonciarek, wydawca "Hotelarza" i organizator wydarzenia.

To wyjątkowe spotkanie profesjonalistów poświęcone będzie wyzwaniom, ryzykom i szansom stojącymi przed rynkiem hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej.

NAJWIĘKSZE W POLSCE FORUM SKONCENTROWANE NA INWESTYCJACH W HOTELARSTWIE

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

  • To właśnie tu rokrocznie spotykają się wszyscy najwięksi gracze na rynku hotelowym
  • To szansa na zbudowanie nowych branżowych relacji i umocnienie tych istniejących
  • Wyjątkowa możliwość pozyskania nowych partnerów biznesowych
  • Spotkanie na żywo z najlepszymi ekspertami, praktykami branży hotelowej z Polski i całej Europy
  • Możliwość zdobycia cennych porad i konkretnych rozwiązań dla swojego biznesu

Konferencję Hotel Investment Trends Poland & CEE 2022 zakończymy wieczorną galą w hotelu, podczas której ogłosimy zwycięzców konkursu na Hotelarskie Inwestycje Roku w pięciu kategoriach: Pracownia Projektowa, Biuro Architektoniczne, Inwestor Roku, Inwestycja Roku oraz Inwestycja Roku według Czytelników.

Więcej szczegółów i zgłoszenie udziału na www.hitpoland.pl

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konferencji lub warunków udziału, zapraszamy do kontaktu.

Wioletta Wiater
zapytania dotyczące udziału w konferencji
 +48 22 333 88 10  +48 509 416 935  W.WIATER@PWS-PROMEDIA.PL

Małgorzata Grenda
zapytania dotyczące współpracy sponsorskiej
 +48 22 333 88 02  M.GRENDA@PWS-PROMEDIA.PL


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *