Jak podróżować ze Scandlines.

Przez całą dobę polscy podróżni mogą dokonać rezerwacji biletu na promy Scandlines nie wychodząc z domu.

 

Ułatwiony, dzięki niemieckiej autostradzie A20, dostęp do promów linii żeglugowych Scandlines oraz chęć zobaczenia pięknych zakątków Skandynawii sprawiają, że nie pozostaje nam nic innego jak tylko zarezerwować bilet na prom i ruszyć w samodzielną podróż. Bilety można z wyprzedzeniem zarezerwować u jednego z agentów firmy w Polsce lub, znacznie łatwiej, poprzez działającą od wiosny tego roku stronę internetową www.scandlines.pl.

 

Rezerwacja biletów w systemie online Scandlines jest bardzo prosta. Po wejściu do systemu klient zostaje poprowadzony przez kilka krótkich kroków. Najpierw wybiera trasę, na której chce podróżować oraz datę i godzinę podróży. Wszystkie trasy oraz odpowiadające im godziny odjazdów są wprowadzone do systemu, dzięki czemu rezerwujący może łatwo dokonać wyboru lub zmienić rezerwację. Następnie należy określić liczbę podróżnych i wybrać typ pojazdu. Podgląd biletu pokazuje wszystkie szczegóły rezerwacji. Istnieje także możliwość zarezerwowania biletu dla pasażerów poruszających się bez środka lokomocji lub podróżujących rowerem.

 

Wypełnienie formularza z danymi osobowymi wymaga sporo czasu, dlatego z myślą o swoich stałych klientach Scandlines umożliwił rejestrację użytkowników, nadając im indywidualny numer identyfikacyjny. Od tego momentu dane osobowe takiego klienta są zapisane w systemie Scandlines, a klienci po zalogowaniu nie muszą wprowadzać swoich danych. Zarejestrowanie się w systemie jako stały klient daje dodatkowe korzyści – mają oni dostęp do wielu preferencyjnych ofert.

 

Po dokonaniu rezerwacji klient otrzymuje na swoja skrzynkę e-mail potwierdzenie rezerwacji oraz elektroniczny bilet z kodem kreskowym. Dodatkowo istnieje możliwość zapłaty za bilet online, używając karty kredytowej – wtedy klient może sam wydrukować swój bilet. Bilet elektroniczny, pozwala klientom Scandlines na automatyczny check in w wielu portach, np. Rostock, Gedser, Helsingor oraz Helsingborg. Można również pokazać elektroniczny bilet życzliwemu personelowi Scandlines w okienku check in w odpowiednim porcie.  

 

Pełne informacje dotyczące wszystkich tras Scandlines do Danii i Szwecji można znaleźć w rozkładzie na 2007 rok. Rezerwacji biletów na prom można dokonać w Biurze Obsługi Klienta Scandlines pod numerem telefonu +49 381 2073317. w biurach podróży oraz w internecie na stronie www.scandlines.pl.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *