Nowe połączenie Wizz Air z Katowic do Glasgow
3 września Wizz Air uruchomił nowe połączenie z Katowic do Glasgow. W celu promowania nowej trasy przewoźnik przygotował dwudniową kampanię.

 

14 i 15 września w Centrum Handlowym Silesia odbędzie się akcja promująca nowe połączenie zorganizowana przez Wizz Air oraz lotnisko Glasgow Prestwick. W tych dniach będzie można spotkać grupkę Szkotów spacerujących po centrum handlowym w narodowych strojach – kiltach. Wśród nich będzie dudziarz, który swoją grą będzie umilał zakupy. Szkoci będą częstować kupujących szkockim ciastem oraz rozdawać ulotki przedstawiające atrakcje Glasgow.

 

 

Pierwszy samolot do Glasgow wystartował z katowickiego lotniska 3 września. Na nowej trasie Wizz Air będzie latał 3 razy w tygodniu.

Pasażerowie podróżujący liniami Wizz Air na trasie Katowice – Glasgow do 5 marca 2008 roku mają możliwość darmowego przejazdu pociągiem z lotniska do dowolnego miejsca w Szkocji.

 

Wizz Air lata już do Glasgow z Gdańska i Warszawy. W styczniu 2008 roku uruchomione zostaną loty z Poznania.  

 

Bilety na wszystkie trasy są w sprzedaży na stronie internetowej wizzair.com oraz pod numerem infolinii +48 22 351 94 99.

 

 

 

 

***

 

Wizz Air posiada flotę złożoną z samolotów Airbus A320. Przewoźnik lata z 6 baz ponad 100 kierunkach. Linia oferuje loty z Polski, Węgier, Bułgarii, Chorwacji, Słowenii i Rumunii. Wizz Air przewiózł ponad 3 miliony pasażerów w 2006 r.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *