Pierwszy KOSMETYCZNY INSTYTUT DR IRENA ERIS w Pradze już otwarty!

Dla ciała i zmysłów

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Pradze to już trzecia zagraniczna placówka działająca w ramach sieci franczyzowej. Zgodnie z filozofią łączącą piękno i zdrowie w harmonijną całość położenie nowego Instytutu idealnie koresponduje z jego przesłaniem. Praski Instytut mieści się bowiem w uroczym zakątku, na ulicy Miszeńskiej, nieopodal Mostu Karola. Tak zwana Mala Strana, gdzie znajduje się Instytut, to prestiżowy fragment tego pięknego miasta. Już samo otoczenie tworzy niezwykły klimat, sprzyjający oddawaniu się luksusowej pielęgnacji w przepięknych wnętrzach zabytkowej kamienicy.

 

- Wierzę, że Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Pradze szybko stanie się ulubionym miejscem prażanek. – Powiedziała na otwarciu Instytutu Irena Eris – Idea holistycznego podejścia do piękna, wyrażająca się w całościowej pielęgnacji ciała w połączeniu z najwyższymi standardami obsługi, jakie obowiązują w naszych Instytutach, z pewnością szybko znajdzie uznanie mieszkanek Pragi ceniących sobie profesjonalizm i luksus.

 

Na ok. 200 metrach kwadratowych mieści się pięć gabinetów przeznaczonych do zabiegów na twarz i ciało, gabinet do konsultacji dermatologicznych i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, do manicure i pedicure. Wydzieloną część Instytutu stanowi sekcja fryzjerska z dwoma stanowiskami oraz miejsce do relaksu, gdzie można poczekać na następny zabieg, poczytać pisma czy napić się ziołowej herbaty.

 

- Chcemy, aby każdy klient, który do nas przychodzi zawsze czuł się tu wyjątkowo i miał pewność, że potrafimy zaradzić każdym problemom natury kosmetycznej czy dermatologicznej, jakie go trapią. Prowadząc Instytut pod szyldem marki Dr Irena Eris, chociaż nie znanej jeszcze w Czechach, wierzę w jego sukces. Utwierdza mnie w tym wyjątkowa i wyróżniającą się na tutejszym rynku usług kosmetycznych oferta zaproponowana przez firmę Dr Irena Eris. – Powiedział Robert Rusin, właściciel Instytutu.

 

Z okazji otwarcia Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris w Pradze odbył się uroczysty bankiet w słynnej restauracji Hergetova Cihelna nad samym brzegiem Wełtawy, który zgromadził liczne grono szacownych gości m.in. takich jak Ambasador RP Jan Pastwa z przedstawicielami korpusu dyplomatycznego, znaną aktorkę Janę Štěpánkovą, piosenkarkę Radkę Fišarovą. Z Polski przyjechała Małgorzata Niemen będąca obecnie twarzą kosmetyków Nano Entreè.

Atrakcją wieczoru był pokaz strojów, stanowiących wariacje na temat zabiegów kosmetycznych znajdujących się w ofercie Instytutu (np. Żurawinowa Harmonia, Cynamonowe Stopy, Magia Spojrzenia itd.). Pokaz uświetniły dwie najsłynniejsze czeskie modelki Kateřina Průšová oraz Diana Kobzanová (miss Czech z roku 2001). Wieczorne uroczystości zakończył wyjątkowy pokaz sztucznych ogni na tle panoramy Starego Miasta.

 

Srdečný pozdrav z Prahy!

 

 

Kosmetický Institut Dr Irena Eris      

Ul. Mišeňská 74/9

Praha 1, Mala Strana

Tel. +420 257 530 357

 

__________________

Kontakt dla mediów: Katarzyna Szymkiewicz, mobile: 0-601 396 440, e-mail: Katarzyna.Szymkiewicz@eris.pl

www.erismedia.pl ,www.DrIrenaEris.pl/instytut

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Pierwszy KOSMETYCZNY INSTYTUT DR IRENA ERIS w Pradze już otwarty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *