Amaris – SPA & Wellness consulting


 

            W ostatnich latach Polacy coraz częściej i chętniej poddają się profesjonalnej pielęgnacji  - korzystają z dobrodziejstw, jakie proponują im liczne ośrodki SPA i gabinety kosmetyczne. Jest to bardzo pozytywny trend i sygnał dla całej branży SPA & WELLNESS. Pokazuje bowiem potencjał  rynku i pozwala z optymizmem patrzyć w przyszłość potencjalnym inwestorom.        Na naszym rynku są już obecne firmy, które wychodzą  naprzeciw potrzebom wszystkich, którzy chcieliby zainwestować w ten rodzaj biznesu.Właśnie taką firmą, która kompleksowo służy inwestorom profesjonalnym wsparciem na każdym etapie inwestycji jest AMARIS.

 AMARIS jest wyłącznym przedstawicielem GTS Group S.p.A. oraz generalnym dystrybutorem marek DIBI, OLOS, SPAZIO UOMO, THALMER w Polsce. AMARIS oferuje polskim ośrodkom SPA oraz centrom odnowy biologicznej i kosmetycznej  ekskluzywne kosmetyki, a także najwyższej klasy urządzenia oraz sprzęt niezbędny do ich wyposażenia.

 

            AMARIS wzbogaca polski rynek profesjonalny o najnowsze światowe trendy.  Oferuje nie tylko wysokiej jakości, wyselekcjonowane produkty profesjonalne, ale również  szeroką gamę doskonałych kosmetyków do pielęgnacji domowej. Proponuje także wsparcie szkoleniowe, profesjonalną pomoc przy rekrutacji i selekcji pracowników oraz doborze urządzeń i profesjonalnych linii kosmetycznych do zabiegów. Służy fachowym doradztwem kosmetologicznym przy tworzeniu protokołów zabiegów. Tworzy medyczne programy
współpracy lekarza i kosmetologa. Ponadto AMARIS specjalizuje się w profesjonalnej aranżacji  i wykonawstwie SPA, gabinetów odnowy biologicznej i kosmetycznej. AMARIS - to zespół prężnie działających fachowców: kosmetologów, szkoleniowców, masażystów, doradców w zarządzaniu SPA  architektów  wnętrz, grafików, jak również stale współpracujących lekarzy chirurgów plastyków i dermatologów. W tak dobranym składzie i synergii działania wszystkich specjalistów, AMARIS jest w stanie zaoferować  inwestorom kompleksową obsługę, która będzie  gwarancją sukcesu  planowanych inwestycji.

 

AMARIS, Kraków, ul. Balicka 79, tel. 012-623 04 24, biuro@amaris.pl

 

Biuro prasowe:
Edyta Śmiłek, e.smilek@cappuccino-pr.pl ; tel. 605 722 722 lub 012 266 1001


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *