Turez wprowadza atrakcyjną ofertę hotelową na Euro w 2008.


Jeszcze można tanio zarezerwować hotel na Euro! Internetowe biuro podróży Turez wprowadza atrakcyjną ofertę hotelową. Ceny już od 121 zł za noc.


29.11.2007. Eliminacje do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej zakończone! Polska reprezentacja zajęła pierwsze miejsce w grupie i, po raz pierwszy w historii, awansowała do finałów.


Euro odbędzie się w czerwcu, 2008 r. w Austrii i Szwajcarii. W sumie rozegranych zostanie 31 meczy na 8 stadionach w Wiedniu, Salzburgu, Innsbrucku, Klagenfurt, Bazylei, Zurychu, Brnie, oraz Genewie.


Podopieczni Leo Beenhakkera zagrają przynajmniej 3 mecze, a wszyscy mamy nadzieje, że aż 6, co oznaczałoby, że będziemy grali w finale. Ostateczne losowanie grup odbędzie się w niedzielę, 2 grudnia i wtedy dowiemy się: kiedy, z kim i na jakim stadionie zagrają Polacy. Od tego momentu kibice, reporterzy i działacze rozpoczną wyścig o jak najlepsze zakwaterowanie.


Pomocą będzie tu internetowy serwis Turez ( www.turez.pl ), który przygotował specjalną ofertę hotelową w miastach, w których odbędą się rozgrywki. Na stronach Turez można wybrać hotel według daty, miasta oraz odległości od stadionu.


Ceny, jak zawsze w Turez, są niskie i zaczynają się już od 121 zł za noc. Nocleg w dniu finałów, 29 czerwca, w dwu-gwiazdkowym hotelu niespełna 6 km od stadionu Ernst Happel we Wiedniu, można jeszcze zarezerwować za 331 zł za noc wraz ze śniadaniem. Warto skorzystać, pamiętając, że hotele w pobliżu stadionów wypełniają się szybko.


Ze szczegółami oferty hotelowej można się zapoznać na stronie:
www.turez.pl/hotele-euro/

#####Serwis Turez jest ogólnopolskim internetowym biurem podróży specjalizującym się w ofertach hotelowych. Oferuje starannie wybrane hotele po bardzo niskich cenach, często niższych niż bezpośrednio w hotelu. Serwis należy do firmy Blue T Group z siedzibą w Denver, USA.


Turez współpracuje z firmą hotels.com, należącą do jednej z największych firm turystycznych na świecie i notowaną na amerykańskiej giełdzie, firmy Expedia. Daje to gwarancje bezpieczeństwa transakcji oraz umożliwia oferowanie bardzo niskich cen.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Turez wprowadza atrakcyjną ofertę hotelową na Euro w 2008.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *