Wybrano szefową Leonardo Boutique Kraków Old Town   PERSONALIA

Dyrektor hotelu Leonardo Boutique Kraków Old Town, który wcześniej działał jako hotel Legend (o zmianie więcej pisaliśmy trzy tygodnie temu) została Monika Wacowska-Maciąg, ostatnio dyrektor operacyjna w Stradomia Serviced Apartaments, a wcześniej przez osiem lat pracująca w Radisson Blu Kraków.

Hotel od 1 lutego działa już pod marką Leonardo Boutique jako trzeci hotel sieci Leonardo Hotels w Polsce i pierwszy w Krakowie. Monika Wacowska-Maciąg związana była z Radisson Blu Kraków od 2010 r., gdzie zaczynała jako guest service representative, a następnie przez stanowiska front office shift leader i front oficce supevisor doszła do funkcji guest service managera.  W 2018 r. została front office managerem w krakowskim aparthotelu Stradomia Serviced Apartaments z 23 apartamentami, a w 2020 r. jego dyrektorem operacyjnym.

– Monika Wacowska-Maciąg wieloletnie doświadczenie w pracy zdobyła w hotelach, przechodząc przez wszystkie szczeble kariery w branży. Jej osobowość, pracowitość, ale przede wszystkim naturalna troska o gości i współpracowników idealnie wpisują się w naszą rodzinę Leonardo – powiedziała Paulina Kołodziejczyk, general manager NYX Hotel Warsaw, która nadzorowała do otwarcia proces przejęcia i przygotowania obiektu do funkcjonowania w sieci Leonardo Hotels.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *