Hotel Senator

Czterogwiazdkowy Hotel Senator w Dźwirzynie k. Kołobrzegu, jako pierwszy hotel w Polsce został członkiem Polskiego Związku Fitness i Wellness i jednocześnie European Fitness&Wellness Centre Associations – europejskiej organizacji zrzeszającej profesjonalne centra Fitness i Wellness. Hotel jednocześnie otrzymał rekomendację dla pakietów SPA: LINIA, SPONDYLUS, POWER WEEK i BEAUTY.. Certyfikat został przyznany w uznaniu wysokiej jakości usług świadczonych przez Centrum Odnowy Biologicznej Hotelu Senator, jak również za ciągłe doskonalenie jakości wykonywanych zabiegów i poszerzanie oferty o nowe, innowacyjne rozwiązania.


Jednym z takich rozwiązań jest wprowadzenie do pakietów SPA nowej diety oczyszczającej „GENESIS”, opracowanej przez specjalistów lekarzy i dietetyków z Europejskiego Centrum Leczenia Otyłości Dzieci i Dorosłych w Warszawie. GENESIS to kompleksowy program składający się z niskokalorycznej diety oczyszczającej, ziołowej kuracji DETOX oraz zajęć ruchowych. Trzytygodniowy cykl programu „GENESIS – regeneracja sił i smukła talia” można kontynuować samodzielnie w domu według wskazówek specjalistów odnowy biologicznej Hotelu Senator. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.hotelsenator.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *