Wymarzony urlop rozpoczyna się tutaj!

Pod takim hasłem 14 lutego rozpoczną się w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu Targi Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku INTOUREX 2008. Targi, które organizuje spółka Kolporter EXPO, potrwają do 16 lutego.

 

INTOUREX to kolejna - po Międzynarodowych Targach Gołębi Pocztowych EXPOGołębie - impreza wystawiennicza organizowana w nowym centrum targowym Expo Silesia. Położony zaledwie 10 minut jazdy od centrum Katowic obiekt zbiera bardzo pochlebne opinie wystawców, którzy zwracają uwagę m.in. na duży komfort organizacji stoisk, nowoczesne rozwiązania wystawiennicze, wygodny parking na 1000 samochodów i sale konferencyjne
o wysokim standardzie. Organizatorzy targów INTOUREX liczą na duże zainteresowanie zwiedzających, przede wszystkim mieszkańców aglomeracji śląskiej. Koniec ferii zimowych to dobry moment na planowanie letniego wypoczynku, a podczas targów będzie możliwość zapoznania się z ofertą biur podróży, ośrodków wypoczynkowych i wczasowych, moteli, pensjonatów, schronisk, campingów itp. Wszyscy zainteresowani ofertą zwiedzający mają zagwarantowany bezpłatny wstęp na targi. Wielu wystawców już teraz przygotowuje specjalne atrakcje dla widzów; będzie także można m. in. wygrać tygodniowe wakacje na Krecie dla 2 osób, weekendowe wyjazdy w góry oraz albumy podróżnicze i przewodniki Wydawnictwa Pascal. Podczas wystawy odbędą się również prezentacje nowych ofert touroperatorów, zaś biura podróży przedstawią swoje specjalne oferty. Wszystkie targowe atrakcje uświetnią występy zespołów ludowych.

Patronat Honorowy nad targami INTOUREX 2008 objęły Polska Organizacja Turystyczna oraz Polska Izba Turystyki, natomiast swojej rekomendacji udzieliła Śląska Organizacja Turystyczna. Równolegle z targami INTOUREX w Expo Silesia odbędą się Targi Fitness, Zdrowie i Uroda KeepFIT, na których będzie można się dowiedzieć, jak przed wyjazdem na wymarzony letni urlop zadbać o swoje zdrowie, kondycję i sylwetkę. Nie zabraknie punktów z poradami, szkoleń i pokazów na żywo.

 

 

Marta Wesołowska, dyrektor Międzynarodowych Targów Turystyki, Rekreacji
i Wypoczynku INTOUREX: - Targi INTOUREX przygotowaliśmy przede wszystkim
z myślą o pokazaniu i zainspirowaniu możliwości rozwoju turystycznego Śląska. Chcemy pokazać, że nasz region to nie tylko obszar wielkoprzemysłowy, ale także miejsce, które może być niezwykle atrakcyjne turystycznie. Tego rodzaju targi to także w moim przekonaniu szansa dla śląskich samorządów na prezentacje i promocje na arenie/ ogólnopolskiej, a także zagranicznej. Targi INTOUREX będą bowiem wiodącym spotkaniem branży turystycznej przed sezonem letnim. Nie zabraknie na nich prezentacji narodowych i regionalnych, zarówno polskich, jak i zagranicznych regionów, w tym miast partnerskich. To idealne miejsce do nawiązania współpracy. Dodatkowo wystawa będzie bardzo atrakcyjna dla wszystkich mieszkańców regionu, planujących wakacyjny urlop - targi INTOUREX będą otwarte przez trzy dni, a ekspozycję będzie można oglądać bezpłatnie.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *