Krótka historia BIONANTECH COSMETICS


 

Bionantech Cosmetics jest firmą dostarczającą najwyższej jakości kosmetyki i zabiegi wellness do gabinetów kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej oraz renomowanych centrów SPA, takich jak WARMIA PARK, WIERCHOMLA SPA RESORT czy HOTEL LUBICZ.  Od 1999 roku firma reprezentuje na polskim rynku wiodące marki profesjonalnych francuskich kosmetyków Isabelle Lancray Paris oraz Thal`ion Thalasso Cosmetics. W ostatnim czasie, dzięki współpracy z hiszpańską firmą Vincent Davianny SL,  wzbogaciła swoją ofertę o nowe zabiegi wellness marki DU.

 

Prezesem Bionantech Cosmetics jest Dorota Gumkowska - jedna z najbardziej znanych kobiet w branży kosmetycznej. Z niewielkiej, rodzinnej firmy udało jej się stworzyć prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego zadaniem  jest  zapewnienie ludziom, niezależnie od wieku i płci, dobrego samopoczucia, zadowolenia i pięknego wyglądu. Swoją misję firma Bionantech Cosmetics realizuje poprzez oferowanie szerokiej gamy produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta, zarówno w wersji profesjonalnej, jak i umożliwiającej kurację w domu.

 

MARKI W DYSTRYBUCJI

 

Isabelle Lancray Paris to selektywna marka stworzona ponad 60 lat temu przez Madame Lancray - autorkę pierwszych receptur oraz bliską przyjaciółkę Heleny Rubinstein. Dzięki jej osiągnięciom najlepsi francuscy kosmetolodzy, korzystając z własnego doświadczenia oraz najnowocześniejszego laboratorium badawczego, stworzyli produkty kosmetyczne, które w maksymalny sposób ułatwiają pielęgnację każdego rodzaju skóry, zapewniając jej młody i świeży wygląd. Firma Isabelle Lancray Paris oferuje kosmetyki będące odpowiedzią na potrzeby m.in. cery młodej, odwodnionej i wrażliwej, tłustej, dojrzałej czy z problemami naczynkowymi. W swojej  ofercie firma posiada również kosmetyczne kuracje witaminowe, ujędrniające, kosmetyki kolorowe oraz zabieg welness- Sanshui.

 

Obszary, w których mają zastosowanie linie kosmetyczne marki Isabelle Lancray Paris:


Thal’ion Thalasso Cosmetics to marka, która zapewniła sobie solidną pozycję na arenie międzynarodowej nie tylko dzięki wysokiej jakości unikalnych produktów, ale również dzięki zindywidualizowanej trosce o potrzeby klienta. Kosmetyki Thal`ion, stworzonena bazie wody morskiej i alg, dostępne są w 42 krajach świata, a od ponad 5 lat także w Polsce. Marce zaufały prestiżowe Salony Piękności i Ośrodki SPA m.in.: Carlton w Cannes, Tigida Beach w Agadir - Maroko, Kalidria we Włoszech, Yadis w Tunezji. Thal’ion Thalasso Cosmetics oferuje kompletne zestawy naturalnych, ekologicznych produktów, profesjonalnych zabiegów i programów do użytku zarówno w salonie, centrum SPA jak i domowym zaciszu.

 

 

 

Oferta firmy to ponad 100 produktów pielęgnacyjnych, 40 procedur zabiegowych do pielęgnacji twarzy i ciała, strategie i programy do walki z nadwagą, pakiety wspomagające dla fizykoterapeutów, pakiety do centrów talasoterapii, specjalistyczne programy dla kobiet w ciąży i po połogu, programy detoksykujące, suplementy diety i oczyszczające napary ziołowe, szeroka oferta hydro i balneoterapii oraz linie kosmetyków słonecznych.

 

 

 

PRZYKŁADOWE ZABIEGI

 

Thali(sens to pięć wyjątkowych i ekskluzywnych terapii wellness, w których naukowa wiedza z zakresu talasoterapii łączy się z siłami natury i tradycją z odległych zakątków świata. Thali(sens proponuje niezapomnianą podróż do krainy luksusu, w której rytuały zabiegów i holistyczne masaże ciała przeplatają zapachy, kolory, smaki i dotyk, wszystko to by przywrócić wewnętrzną harmonię, dobre samopoczucie, radość i energię życiową organizmu. Celem każdej "podróży" jest odbudowa wewnętrznej harmonii i równowagi, odprężone ciało oraz piękna, gładka i sprężysta skóra.

 

 

Zabiegi Thali

 


 DU URBAN SPA to oryginalne i zmysłowe procedury zabiegowe, skierowane do nowoczesnych ośrodków SPA i Wellness, by zaoferować klientom maksimum odprężenia, zadowolenia i luksusu. Prezentuje nowe możliwości w pielęgnacji i relaksacji ciała, oddziałując na wszystkie zmysły ludzkiego organizmu. Oferowane zabiegi czerpią składniki aktywne z natury, z obfitości witamin, smaków, kolorów i zapachów. Każdą procedurę zabiegową wzbogaca specjalistyczny, terapeutyczny masaż, który wzmaga działanie produktów kosmetycznych i przywraca harmonię oraz dobre samopoczucie klienta.

 

Dodatkowych informacji udziela:

 

Iwona Rybicka MCC

ul. Łowicka 56 lok. 1

02-531 Warszawa

tel.:(+48 22) 40 66 100, 101, 102 w.12

fax.:(+48 22) 40 66 103

rybicka@mcconsultants.pl;


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *