NAUSICAA nowe rozwiązanie dla ośrodków SPA

Przenosi umysł i ciało do fascynującego świata wody, gdzie piękno i dobre samopoczucie zlewa się w wymiarach nowo odnalezionej harmonii

Nausicaa jest nowym urządzeniem, integralną częścią projektu SPA firmy GTS. Wykorzystuje wodę w najróżniejszych formach  płynnej, parowej, kropelkowej, rozpylanej łącznie z esencjonalnymi olejkami eterycznymi i wzmocnionej działaniem koloroterapii.

Dostarcza unikalnych zabiegów Thalasoterapii i zabiegów kosmetycznych inspirowanych Gorącymi Źródłami.
Nausicaa jest ‑miejscem, gdzie najwyższej jakości kosmetyki, ekskluzywne i unikalne techniki masażu ‑morskich zabiegów spotykają się we właściwym sobie środowisku. Aby za pomocą dobroczynnych właściwości wody dostarczyć skórze prawidłowego nawilżenia, przywrócić jej energię i totalny relaks dla umysłu.
Unikalna przestrzeń w salonie lub Spa odtwarza naturalne środowisko morskie lub gorące źródła, w którym przeżywane doświadczenia przywołują intensywne emocje wodnego świata.


P a r a  W o d n a  - natlenienie umysłu
Ciepła para wodna rozgrzewa skórę, stymuluje naskórek, pobudza organizm do usuwania toksyn. Wygładza, oczyszcza skórę z warstwy martwego naskórka. Ciepło przynosi natychmiastowy relaks i odprężenie dla ciała i zmysłów.
Idealna w fazie nakładania maski. Pomaga przewodzić składniki aktywne w głąb skóry. Chroni maski o kremowej konsystencji przed nadmiernym wysychaniem na skórze.

C i e p ł e  p o w i e t r z e  - redukcja napięcia
Ciepłe powietrze delikatnie stymuluje mikrocyrkulacje, likwiduje napięcie mięśni, uspokaja zmysły, detoksykuje i rewitalizuje. Ciepłe powietrze pozwala uzyskać efekt sauny bez uczucia zmęczenia spowodowanego wysoką temperaturą.
Stosowane w pierwszej fazie do otwarcia porów w skórze, wspomaga usuwanie toksyn i ogrzewa ciało. W końcowej fazie masażu utrzymuje przyjemną dla ciała temperaturę dodatkowo relaksując i osuszając.

P r y s z n i c  - stymulacja
Woda o różnej temperaturze dokładnie oczyszcza skórę bez konieczności przechodzenia pod natrysk. Relaks trwa nadal, a ciepła i chłodna woda stymuluje mikrocyrkulację, dodaje energii ciału i umysłowi.
Niezwykle praktyczny i nieodzowny przy zmywaniu masek. Idealnie nadaje się również do dodatkowej stymulacji i poprawy mikrocyrkulacji.
 
K o l o r o t e r a p i a  - zrównoważenie emocji
Światło w różnorodnej kolorystyce pomaga delikatnie przywracać równowagę emocjonalną, wycisza zmysły i wprowadza nas w stan pozytywnej energii.
Barwa światła dobierana jest indywidualnie w zależności od preferencji klienta oraz typu zabiegu aby wzmocnić jego efekt. Np. czerwony pobudza metabolizm i jest polecany przy zabiegach wyszczuplająco - redukujących. Żółty - podczas zabiegów drenujących, ponieważ stymuluje drenaż limfatyczny. Niebieski - idealny podczas morskiej relaksacji.

K r o p l e  w o d y - jak krople rosy
Rozpylane na skórę oczyszczają, odświeżają i przywracają odpowiedni poziom nawilżenia naszej skóry. Wraz z wyjątkową delikatnością i zmysłowością przynoszą prawdziwą przyjemność.
Idealna w końcowej fazie aby dokładnie oczyścić ciało z produktów kosmetycznych. Połączona z ciepłym powietrzem dodaje uczucia odświeżenia. Zamyka pory w skórze i stymuluje krążenie krwi tonując skórę.

A r o m a t e r a p i a - mocnienie uczucia "well-being"
Starannie dobrane zapachy i bogate olejki esencjonalne unoszące się w powietrzu lub bezpośrednio rozpylane na ciało wzmagają uczucie relaksu, harmonizują i pomagają wydobyć ukryte piękno.
Aromaterapia czerpie korzyści z niezwykłych właściwości starannie dobranych olejków esencjonalnych. Te bogate substancje, poprzez receptory węchowe, oddziałują na system limbiczny, część mózgu, która odpowiedzialna jest za kontrolowanie emocji.Z Nausicaa każdy zabieg jest przyjemnością.


Nausicaa została stworzona aby zaspokoić silną potrzebę tych, którzy poszukują dla salonu lub Spa efektywnych zabiegów inspirowanych Thalasoterapią i gorącymi źródłami.
Nausicaa otwiera nowe możliwości budowania programów SPA.
Została zaprojektowana, aby optymalnie wykorzystać pozytywne emocje i funkcjonalność zabiegów wspartych ekskluzywnymi i spersonalizowanymi metodami. Dla kompletnej pielęgnacji twarzy i ciała gdzie dobre samopoczucie, przyjazna atmosfera i relaks towarzyszą każdej chwili pobytu.


AMARIS - wyłączny przedstawiciel GTS Group S.p.A.  i generalny dystrybutor marek DIBI, OLOS, SPAZIO UOMO, THALMER, CONTESSA MATHELDA  w Polsce.
Kraków, ul. Balicka 79, tel. 012-623 04 24, 0501- 06 63 60, biuro@amaris.pl www.dibi.amaris.pl


Biuro prasowe: 

Edyta Śmiłek, e.smilek@cappuccino-pr.pl
0605 722 722  lub 012 266 1001


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *