5-gwiazdkowy Grape Hotel we Wrocławiu zamknięty

Działający od 2013 r. w XIX-wiecznym pałacyku koło Hali Stulecia i zoo Grape Hotel & Restaurant zakończył działalność. 13-pokojowy obiekt można obecnie wynająć na miesiąc za 60 tys. zł.

Hotel został wyłączony z działalności w październiku ub.r. – jak informował – z powodu prac renowacyjnych, które planowano do 31 marca 2022 r., i miał być ponownie otwarty po ich zakończeniu. Jednak ostatnio w serwisie otodom. pl pojawiła się oferta wynajmu „Rezydencji w Parku Szczytnickim z basenem” za 60 tys. zł miesięcznie. „Rezydencja może być użytkowana jako hotel, restauracja lub klub nocny. Ma dwie windy, w tym jedną towarową, 15 sypialni, 17 łazienek, kryty basen o wymiarach 11 na 4 m, wyposażoną siłownię, jacuzzi na sześć osób, saunę suchą, parking na 17 samochodów (…). W zabytkowym ogrodzie znajduje się starodrzew z XIX wieku”. Obiekt należy do warszawskiej spółki Lions. Jak informuje serwis tuwrocław.pl: „Zadzwoniliśmy pod wskazany numer. Autor ogłoszenia nie chciał jednak z nami rozmawiać ani o ofercie, ani o powodach zamknięcia Grape Hotelu”. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *