Czystość do wynajęcia – rewolucja w toalecie

Firma HTS Polska, znana z urządzeń łazienkowych i mat wejściowych, zmieniła nazwę na CWS-boco. Nowa firma łącząca w sobie dwie marki, CWS oraz boco, oferuje “wynajem czystości” – usługę rewolucjonizującą myślenie o standardach czystości
w budynkach publicznych i sposobie jej finansowania. Leasing czystości działa
na podobnych zasadach jak powszechny w dzisiejszym biznesie leasing flot samochodów służbowych czy wynajem powierzchni biurowej.  Zapewnia niskie koszty i  gwarancję jakości. A przede wszystkim – olbrzymią wygodę.

 

Nowa nazwa firmy dostosowana jest do profilu prowadzonej przez firmę działalności. Marka CWS oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania czystością i higieną
w pomieszczeniach publicznych: biurach, centrach handlowych, hotelach i restauracjach. Obejmuje ono wynajem i opiekę serwisową wyposażenia toalet i łazienek oraz mat wejściowych, chroniących podłogi przed wnoszonym błotem i kurzem.

 

Marka boco świadczy usługi w zakresie najmu i serwisu odzieży roboczej dla zakładów spożywczych i przemysłowych, sieci handlowych i usługowych. Oferta firmy w tym zakresie obejmuje dostarczanie pracownikom odpowiednio przygotowanej i oznakowanej odzieży roboczej oraz regularne jej wymiany na czystą, profesjonalne pranie, czyszczenie i naprawę.

 

Oparty na outsourcingu „wynajem czystości”, tak popularny w krajach zachodnich, zdobywa sobie coraz więcej zwolenników również w Polsce. CWS-boco nie tylko dostarcza swoje produkty, ale bierze na siebie odpowiedzialność za serwis, regularne dostawy materiałów eksploatacyjnych (do urządzeń higieny) oraz pranie (maty wejściowe, odzież robocza).
Tym samym klienci mają gwarancję najwyższych standardów czystości w swoich pomieszczeniach. Bez zbędnego wysiłku organizacyjnego i administracyjnego.

 

Usługę wynajmu czystości można porównać z wynajmem samochodu. Odbieramy
go z wypożyczalni i jedyną rzeczą, która nas interesuje jest dolewanie paliwa – mówi Andrzej Smółko, prezes CWS-boco Polska. Dlatego mówimy, że sprzedajemy naszym klientom wygodę. Odciążamy ich z konieczności inwestowania swoich pieniędzy, czasu i ludzi,
w budowanie sprawnych i niezawodnych rozwiązań, które jesteśmy im w stanie zapewnić
od ręki.

 

Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale również korzystne finansowo. Klienci, dzierżawiąc produkty, nie obciążają ich zakupem swoich budżetów. Ponoszą jedynie stałe,
z góry określone koszty. Ich właścicielem pozostaje CWS-boco, odpowiadając za  serwis
i eksploatację. Szczególne znaczenie ma to w przypadku odzieży roboczej. Jej zakup
dla nowopowstałego zakładu produkcyjnego, zatrudniającego nawet kilka tysięcy osób,
to konieczność zaangażowania sporego kapitału, zanim zakład zacznie przynosić zyski. Wynajem odzieży pozwala uniknąć takiego wydatku. Dodatkowo, odpadają koszty przechowywania, prania i napraw. Obowiązki te bierze na siebie dostawca. Istotna
jest również łatwość dostosowania ilości i rozmiarów odzieży do aktualnego zatrudnienia.
W momencie jego niewielkiego wzrostu, dokupienie małej partii firmowej odzieży może okazać się nieracjonalnie dużym wydatkiem.

 

Ograniczenie kosztów dzięki zastosowaniu „wynajmu czystości” szczególnie cenią sobie właściciele obiektów, z którymi współpracujemy – dodaje Andrzej Smółko. Korzystające  naszych usług firmy sprzątające i zarządzające obiektami (facility management) podkreślają jego wygodę – nasze usługi ułatwiają im pracę. I o to właśnie chodzi.


 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *