Łazienkowe wybory roku 2008Branżowy miesięcznik Łazienka j
uż po raz siódmy ogłosił zwycięzców konkursu ‑Łazienka Wybór Roku, w którym nagradzane są najlepsze pod względem designu i rozwiązań technicznych oraz godne polecenia produkty branży łazienkowej. W tegorocznej edycji konkursu marki grupy ROCA otrzymały główną nagrodę oraz trzy prestiżowe wyróżnienia.

 

‑Łazienka - Wybór Roku to konkurs promujący dobre rozwiązania i wzornictwo dostępne na naszym rynku wyposażenia łazienkowego. Jury konkursu w wyborze najlepszych reprezentantów danej kategorii bierze pod uwagę ich jakość, walory wzornicze, relację ceny do jakości, a także nowatorstwo rozwiązań. Nagroda w konkursie jest liczącym się w branży wyróżnieniem, które stało się odzwierciedleniem trendów wzorniczych i technologicznych sektora. Dla klientów jest ona cenną informacją, które wyroby spośród bogatej oferty rynkowej są godne uwagi.


W tegorocznej edycji konkursy startowało 38 firm, które zgłosiły do konkursu 122 produkty w 12 kategoriach.


W kategorii ceramika łazienkowa najlepszym wyborem roku 2008 uznano serię umywalek ROCA STRATUM. Według jury kolekcja ta jest wyróżnia się niebanalnym designem, który zaskakuje i przyciąga oryginalnością, a jednocześnie urzeka niezwykłą prostotą.


Marka ROCA została także wyróżniona w kategorii baterie, za nowoczesną serię THESIS, która przekonała jury swoją atrakcyjną i utrzymaną w konsekwentnej stylistyce minimalizmu formę, a także dobrą jakością materiałów oraz solidnością wykonania.


Jednocześnie dwa wyróżnienia przyznano marce POOLSPA należącej dogrupy ROCA. W kategorii wanny wyróżniono elegancką wannę prostokątną WINDSOR o geometrycznym wzornictwie, które cieszy oko prostotą i szlachetnym kształtem. Natomiast  w kategorii systemy hydromasażu uwagę jury przykuł system TITANIUM SPORT POOLSPA. Doceniono w nim dobry standard wyposażenia, duże możliwości doboru rodzaju i natężenia masażu przy jednoczesnym zachowaniu łatwości obsługi.

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *