Szkolenie Amaris we Włoszech

Firma Amaris SPA & wellness consulting - wyłączny przedstawiciel GTS Group S.p.A w Polsce, Generalny Dystrybutor marek DIBI, OLOS, SPAZIO UOMO, THALMER, CONTESSA MATHELDA zaprosiła w lutym 2008 na szkolenie do centrum szkoleniowego we Włoszech w Tore de Baldone menadżerów SPA i kosmetyczki tych ośrodków SPA w Polsce, które pracują na profesjonalnych markach DIBI i OLOS.

Panie, reprezentujące takie ośrodki, jak Villa Marilor  Zakopane, SPA Kocierz, Hotel SPA Milenium w Bochni, WySPA Mszanka, Geovita - Krynica, brały udział w szkoleniu na temat profesjonalnych linii DIBI, OLOS i THALMER. Można było wypróbować na sobie efekty synergii działania sprzętów takich, jak DIBI SKIN POWER i DIBI SKIN ULTRA. Uczestniczki zwiedziły centrum szkoleniowe, fabrykę kosmetyków, a także laboratoria, w których specjaliści pracują nad nowymi formułami składników aktywnych, sprawdzają jakość surowców i ich efektywność. Można było również obejrzeć magazyny i stanowiska kontroli jakości, gdzie ręcznie pakuje się sety do zabiegów DIBI .

Panie zapoznały się z najnowszym produktem GTS grup - tzw. CONCEPT STORY. Jest to DAY SPA, w którym oprócz gabinetów zabiegowych, gabinetów masażu i kompleksu terapii wodnej (jacuzzi, Ścieżki Kneippa, sauny mokrej i suchej) znajduje się część sprzedażowa, gdzie profesjonalny personel może właściwie dobrać i polecić pielęgnację domową dla klienta.

Oprócz intensywnych treningów i szkoleń uczestniczki miały możliwość obejrzenia urokliwego, zabytkowego miasta Bergamo, a wieczorami mogły delektować się włoskimi smakami nie tylko piękna, ale i znakomitej kuchni włoskiej.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *