SUN CARE ANTI- ALERGIQUE – intensywna pielęgnacja i ochrona skóry przed słońcem. 

Zaczerwienienia, rumienie i poparzenia słoneczne to problem wielu osób. Mogą one skutecznie zepsuć każdy urlop, przysparzając jednocześnie nie lada kłopotów. Aby kąpiele słoneczne nie kojarzyły się z nieprzyjemnymi dla skóry skutkami, specjaliści z laboratorium Izabelle Lancray Paris stworzyli linię SUN CARE ANTI- ALERGIQUE.

 

Większość chorobowych zmian skóry związana jest z działaniem promieniowania UV. Może ono powodować chroniczne uszkodzenia skóry, przedwczesne jej starzenie oraz powstawanie zmarszczek. Bez względu na to czy światło jest światłem słonecznym, czy sztucznym, bardzo ważne jest, aby skóra była skutecznie chroniona przed jego szkodliwym wpływem. Kluczem do takiego zabezpieczenia, wbrew obiegowym opiniom, nie jest numer filtra, lecz rodzaj i pochodzenie preparatu.

 

Seria kosmetyków słonecznych Izabelle Lancray Paris  dostosowana jest do potrzeb każdego rodzaju skóry bez względu na stopień jej wrażliwości. Jaki środek wybierzemy zależy od pory roku, dnia oraz temperatury.

 

Preparaty z serii SUN CARE są wodoodporne, a zastosowana w nich nowoczesna formuła  minimalizuje ryzyko alergii oraz regeneruje naskórek. Każdy z nich zawiera dodatkowo aktywator syntezy melaniny, który jest odpowiedzialny za stymulację procesów barwnikotwórczych. Dodatkowo preparaty te są bogate w komponenty roślinne o działaniu ochronnym.

 

Każdorazowe korzystanie z kąpieli słonecznych  czy solarium powinny zostać poprzedzone użyciem odpowiedniego preparatu , który skutecznie przygotuje skórę na spotkanie z promieniami UV. Aby zapewnić skórze kompleksową ochronę zarówno w trakcie jak i po opalaniu Izabelle Lancray Paris proponuje linię SUN CARE ANTI- ALERGIQUE, w skład której wchodzą:

 

Soin preparateur de branzage

(Emulsja przyspieszająca opalanie)

Emulsja ta przygotowuje odzwyczajoną od opalania skórę na spotkanie ze słońcem lub wizytę w solarium. Zawiera ona aktywne związki pobudzające produkcje melaniny. Ponadto Soin preparateur de branzage zapewnia trwalsze i szybsze osiągnięcie brązowego kolorytu skóry. Dodatkowo emulsja pielęgnuje suchą i wrażliwą skórę całego ciała.

200 ml = 120 zł

 

Soin Ekran Total SPF 30+

(Bloker z filtrem ochronnym 30+)

To wodoodporny, testowany dermatologicznie filtr, który niemalże całkowicie odbija promieniowanie ultrafioletowe. Zapewnia on szczególną ochronę wrażliwej skóry dzięki tak zwanemu systemowi „ładowania” mikropigmentów. To właśnie mikropigmenty odbijające światło sprawiają, że promienie UV nie przedostają się w głąb wrażliwej skóry. Tym samym cera zachowuje swój zdrowy koloryt i naturalny wygląd. Bloker zapewnia także całkowitą fotoprotekcję po zabiegach głębokiego peelingu. Może on być również stosowany przez dzieci i alergików, których skóra jest szczególnie wrażliwa i narażona na szkodliwe promieniowanie UV.

200 ml = 129 zł

 

Soin Actif Phase 1

(Emulsja ochronna z filtrem SPF 15)

Emulsja ta zalecana jest osobom o jasnej i wrażliwej skórze. Zawiera ona bezpieczne filtry pochodzenia fizycznego oraz naturalne komponenty roślinne, które gwarantują wzrost mechanizmów ochronnych naskórka, utrzymują także prawidłowe nawilżenie i elastyczność skóry.

200ml = 115zł

 

Soin Actif Phase 2

(Emulsja ochronna z filtrem SPF 8)

Ta wodoodporna emulsja gwarantuje optymalna ochronę przed promieniowaniem UV osobom o ciemniejsze, łatwo opalającej się karnacji. Wzmacnia ona naturalne mechanizmy naprawcze, utrzymuje prawidłowe nawilżenie i jędrność skóry.

200 ml =105zł

 

Soin Prolongateur de Bronzage

(Emulsja nawilżająca, utrwalająca opaleniznę)

Jest to preparat pielęgnacyjny do bezpośredniego użytku po  opalaniu. Wyrównuje on ewentualne szkody wyrządzone w barierze ochronnej naskórka na skutek nieostrożnego plażowania. Ponadto wspomaga mechanizmy naprawcze naskórka oraz nawilża go. Dodatek mięty sprawia, że Soin Prolongateur de Bronzage koi podrażnioną skórę.

200 ml = 120zł

 

 

 

Preparaty z linii SUN CARE ANTI- ALERGIQUE dostępne są w renomowanych gabinetach kosmetycznych i salonach urody,  a także w sklepie internetowym na stronie firmy Bionantech Cosmetics – generalnego dystrybutora marki Isabelle Lancray Paris w Polsce.

Adres strony: www.bionantech.com.pl.

 

 

Dodatkowych informacji udziela:

Justyna Pałys, tel. (22) 40 66 100,

e-mail: palys@mcconsultants.pl

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *