DIBISKIN BODY, UNIQUE – Unikalna pomoc dla profesjonalnych centrów urody

Każdy kosmetyk jest przyjemniejszy, kiedy nak-ładany na ciało jest ciepły. Do tej pory w salonach każdy z preparatów podgrzewany był osobno, w urządzeniach różnego rodzaju. Urządzenia te nie zawsze były poręczne - zabierały dużo miejsca i nie zapewniały należytej wygody.


Amaris przedstawia nowość na naszym rynku – UNIQUE - wielofunkcyjne urządzenie włoskiego producenta GTS Group S.p.A. Urządzenie zostało stworzone z myślą o bezpieczeństwie i komforcie klientów oraz szybszej, efektywniejszej i przyjem-niejszej pracy kosmetyczek.

 Przy jego pomocy można jednocześnie przygotować produkty i akcesoria, wykonane z różnego rodzaju materiałów. UNIQUE umożliwia doskonałą dystrybucję ciepła, szybkie osiąganie oczekiwanej temperatury preparatów oraz utrzymywanie ciepła przez cały czas wykonywania zabiegu. Co istotne, każdy podgrzewający element urządzenia może być zaprogramowany na inną temperaturę, którą dodatkowo można zmieniać w trakcie pracy urządzenia.

 

Urządzenie posiada osobną półkę umożliwiającą przygotowywanie produktów do zabiegu. Dzięki niej wszystko jest w jednym miejscu, w zasięgu ręki osoby wykonującej zabieg. Pomyślano nawet o specjalnym miejscu na ręczniki - półka umieszczona jest pod podgrzewaczem – dzięki temu ciepłe przez cały czas ręczniki są dostępne w każdym momencie.

Do stworzenia UNIQUE użyto najlepszych materiałów, które doskonale przewodzą ciepło. Zastosowane drewno jest lekkie i odporne na parę. Zainstalowany termostat cały czas wskazuje temperaturę, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo. Wszystko jest poręczne, zapewnia łatwy dostęp do każdego z potrzebnych elementów.

UNIQUE jest nowoczesnym, funkcjonalnym i estetycznym rozwiązaniem dla każdego centrum urody.Dibiskin Body jest nowoczesnym, wysokozaawansowanym technologicznie urządzeniem dającym możliwości przeprowadzania specjalistycznych programów do walki z niedoskonałościami ciała.


Dibiskin Body oferuje specjalistyczne programy, które skupiają się na niedoskonałościach ciała spowodowanych przez cellulit i otyłość. Stosując wybrane programy osiąga się także doskonałe wyniki w walce ze zwiotczałą skórą, atonią mięśni oraz zatrzymywaniem wody w tkankach. Urządzenie korzysta z cyfrowego systemu celowo modulowanych fal. Programy zostały opracowane przez zespół medyczno – naukowy, z myślą, żeby zabiegi stały się bardziej efektywne, funkcjonalne i przyjemne.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *