Hotel Haffner Gazelą Biznesu 2007

Hotel Haffner wyróżniony przez prestiżowy dziennik gospodarczy Puls Biznesu.

 

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Hotel Haffner znalazł się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2007. Ósmy już ranking opublikowany został 10 grudnia 2007 w specjalnym wydaniu „Pulsu Biznesu“.

 

Gazela Biznesu to wiarygodny i ceniony tytuł wśród polskich firm. Tytuł tym bardziej znaczący, gdyż przyznawany za wskaźniki dynamiki szybkości, stabilności i rozwoju firmy, badane na przestrzeni 3 kolejnych lat. Główną ideą konkursu jest promowanie prężnie działających przedsiębiorstw. Oprócz "Pulsu Biznesu" podobne zestawienia dynamicznie rozwijających się firm opracowują także inne gazety należące do Grupy Wydawniczej Bonnier  w Danii, Szwecji, Estonii, Rosji, Chorwacji oraz na Litwie i Łotwie.

 

Kryteria przyznawania Gazel Biznesu 2007 to m.in.:

rozpoczęcie działalności przed rokiem 2004 i prowadzenie jej nieprzerwanie do dziś,

nie wykazywanie straty w latach 2004-06,

w roku 2004 osiągnięcie wartości sprzedaży nie mniejszej niż 3 mln zł i nie większej niż 200 mln zł,

przyrostu sprzedaży w latach 2004-06,

przynajmniej od roku 2004 publikowanie wyników finansów w Monitorze Polskim B lub udostępnianie informacji na ich temat firmie Coface Poland lub redakcji "Pulsu Biznesu".

 

Ponadto każda firma, której przyznano tytuł Gazela Biznesu musiała wykazywać się nieskazitelną reputacją, uczciwością wobec kontrahentów, pracowników, a także... skarbu państwa.

 

Uroczyste wręczenie statuetek i pamiątkowych dyplomów dla najlepszych firm odbyło się podczas regionalnej  Gali Gazel Biznesu, która odbyła się 19 marca w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. W trakcie Gali Hotel Haffner oficjalnie otrzymał certyfikat potwierdzający przynależność do prestiżowego grona Gazel Biznesu.

 

Po raz kolejny nasza praca oraz wytrwałość w działaniu wszystkich pracowników zaowocowała docenieniem przez fachową komisję oraz wszystkich naszych klientów.

 

Dziękujemy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *