Hoover – Piękno w Twojej kuchni

Marka Hoover oprócz tradycyjnych urządzeń AGD oferuje także ekskluzywną kolekcję do zabudowy. Została stworzona dla tych, którzy cenią nie tylko styl i wygodę sprzętu kuchennego, lecz także jego funkcjonalność.


 

Nowatorskie wzornictwo, zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz solidna konstrukcja i bezpieczeństwo to tylko niektóre z zalet produktów marki Hoover. Urządzenia do zabudowy Hoover powstały w odpowiedzi na stale zmieniające się oczekiwania konsumentów. Kuchnia stanowi jedno z ważniejszych miejsc w domu. Jej trakcie jej urządzania powinno się brać pod uwagę nie tylko komfort użytkowania, lecz także estetykę wnętrza. Przy projektowaniu najnowszej kolekcji Hoover zadbano o obie te kwestie, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Ci, którzy traktują kuchnię jako miejsce spotkań, poza oryginalnością i wyszukanymi funkcjami urządzeń, oczekują solidności i estetycznego designu. Wymaganiom tym wychodzą na przeciw modele Profi. Z kolei osoby podążające za modą i obowiązującymi w niej trendami, prowadzące dynamiczny tryb życia – doskonale odnajdą się wśród produktów należących do linii Signature. Sposób wykończenia oraz materiały, z jakich je wykonano, z jednej strony dają poczucie minimalizmu, a z drugiej wyrazistości.

 

Elementami wyróżniającym każdą kolekcję urządzeń kuchennych do zabudowy są piekarniki oraz płyty kuchenne. Nowa gama piekarników Hoover składa się z 3 linii: Signature – dla osób ceniących sobie funkcjonalność i wyszukane wzornictwo, Profi – dla tych, którzy gotowanie uznają za sztukę i widzą w nim źródło przyjemności, oraz Rustici – dla osób preferujących kuchnię klasyczną, w której dominuje naturalne drewno oraz tradycyjne wzornictwo.


 

Kolekcja płyt kuchennych Hoover wykonanych ze stali, szkła i szkła ceramicznego przyciągnie nawet najbardziej wymagających klientów. Płyty te są dostępne w różnych wymiarach, kolorach oraz kilku wariantach wykończenia. Elementem, który stwarza poczucie ekskluzywności urządzeń gazowych jest palnik z poczwórnym wieńcem o mocy 3,5 kW. Płyty indukcyjne umożliwiają bardzo szybkie gotowanie. Natomiast wyposażone w czasomierz i wyłącznik bezpieczeństwa płyty ze szkła ceramicznego – nie dość, że są bardzo nowoczesne, to też łatwe w utrzymaniu czystości.

 

Linia Profi to również kuchnie profesjonalne o wymiarach 90 i 100 cm, wykończone materiałem ze stali nierdzewnej, a ponadto – w zależności od preferencji klienta z jednym lub dwoma piekarnikami. Zastosowano w nich wysokiej jakości ruszty żeliwne, wytrzymałe na bardzo wysokie temperatury. W celu oszczędności energii zapewniono także lepsze przewodzenie ciepła. Całą ofertę kuchni profesjonalnych wyróżnia palnik z potrójnym wieńcem o mocy 3,3 kW. Umożliwia on gotowanie na patelni Wok i jest niezastąpiony podczas przygotowywania dań, które wymagają osiągnięcia wysokiej temperatury w krótkim czasie.

 

W ofercie znajdują się także okapy, które są nieodłącznym elementem każdej kuchni. Stanowią doskonałą kombinację elegancji połączonej z nowoczesną technologią. Są one dostępne w trzech liniach: Decor, Camino, Integrate. Charakteryzują się szerokością od 60 do 100 cm. Dodatkowo można je wyposażyć w filtry z aktywnym węglem. Okapy posiadają także wbudowany ciekłokrystaliczny wyświetlacz. Ich niewątpliwe zalety to: wysoka moc pochłaniania, doskonałe oświetlenie oraz cicha praca.

 

Do kolekcji urządzeń do zabudowy Hoover należą także pralki, zmywarki do naczyń
i lodówki. Nowością jest maszyna do oczyszczania wody wodociągowej. Wmontowany w nią mikrofiltr i lampa wytwarzająca promieniowanie ultrafioletowe mają działanie antybakteryjne. Dzięki temu użytkownik otrzymuje oczyszczoną wodę (ciepłą, zimną i gazowaną). Standardowe wymiary maszyny sprawiają, że jest ona wyjątkowo łatwa w zabudowie.

 

 

* * *

 

Grupa Candy, spółka prywatna (należąca w 100% do rodziny Fumagalli), jest jednym z europejskich liderów
w sektorze dużych urządzeń gospodarstwa domowego do zabudowy i wolnostojących, takich jak pralki, zmywarki do naczyń, suszarki, lodówki, zamrażarki, kuchnie i piekarniki. Działa pod dwiema markami międzynarodowymi: Candy i Hoover oraz markami krajowymi: Iberna, Otsein, Rosières, Vyatka, Zerowatt. Hoover jest europejskim liderem we floorcare (pielęgnacja podłóg). W 2006 roku produkcja firmy sięgnęła 6,7 mln sztuk (+10,5%). Obroty w 2006 roku wyniosły ponad 1 mld €, co stanowiło wzrost o 3,5% w stosunku
do roku wcześniejszego. Inwestycje na badania i rozwój sięgnęły 37 mln €. Liczba pracowników na koniec roku 2006 wynosiła 7.059 osób zatrudnionych w 10 zakładach produkcyjnych, 27 spółkach zależnych w Europie
i w centralnej siedzibie w Brugherio (Mediolan).

 

* * *

Dodatkowych informacji udziela:

Bartłomiej Czarski, Biuro prasowe Candy Polska, tel. 022 569 69 23 lub 503 803 120, e-mail: b.czarski@adpublica.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *