Najpopularniejsze umywalki na rynku

Branżowy miesięcznik ŁAZIENKA po raz kolejny przygotował ranking DOBRY PRODUKT, mówiący o popularności poszczególnych produktów łazienkowych. Tym razem weryfikacji poddano umywalki nablatowe. Najpopularniejszą i najchętniej wybieraną przez klientów okazała się umywalka BOL firmy ROCA. W pierwszej dziesiątce rankingu znalazły się, aż cztery umywalki tego koncernu.


 


Ranking DOBRY PRODUKT to jeden z najbardziej wiarygodnych barometrów rynkowych wyznaczających poziom popularności poszczególnych produktów i marek. Jego podstawą jest ocena dokonywana przez przedstawicieli największych w Polsce salonów i hurtowni w branży łazienkowej.  Zadaniem ankietowanych jest wskazanie modeli w danej grupie produktów, które wśród klientów cieszą się największym zainteresowaniem.


W najnowszym rankingu umywalek nablatowych najpopularniejsze okazały się dwa modele marki ROCA Bol i Hall. Pierwsza, zaprojektowana przez światowej sławy grupę projektantów Benedito Design, wyróżnia się modną, purystyczna formą i oryginalnym, a jednocześnie uniwersalnym wzornictwem, które doskonale komponuje się zarówno we wnętrzach minimalistycznych, jak i urządzonych w bardziej klasycznym stylu.
Jako druga w rankingu ŁAZIENKI uplasowała się umywalka nablatowa HALL, będąca elementem jednej z najpopularniejszych kolekcji ceramiki ROCA, która od początku wprowadzenia na rynek cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Seria wyróżnia się modnym, geometrycznym wzornictwem oraz zgrabnymi kształtami, które pozwalają na wkomponowanie jej zarówno do niewielkiej łazienki, jak i przestronnego salonu kąpielowego. Niewątpliwie o sukcesie kolekcji HALL decyduje  szeroka gama umywalek w ofercie. Dodatkowo koncern Roca w roku 2008 wprowadził także nową, spójną stylistycznie serię mebli łazienkowych HALL, która jeszcze bardziej uatrakcyjni łazienkę zaaranżowaną w trendy stylu HALL.


Kolejne umywalki ROCA w rankingu DOBRY PRODUKT to DIVERTA uplasowana na piątej pozycji oraz FONTANA, która zajęła siódme miejsce.


ROCA bardzo mocno stawia na umywalki. Elastycznie dostosowując się do rynku oferuje jedną z najbogatszych ofert modeli w najróżniejszych rodzajach, stylach, rozmiarach i kolorach. Koncern do współpracy zaprasza czołowych designerów europejskich, którzy tworzą niepowtarzalne wzory. To stawia markę ROCA na czołowym miejscu wśród producentów ceramiki łazienkowej, czego potwierdzeniem jest ranking ŁAZIENKI, w którym wyróżniono aż cztery umywalki ROCA. ‑Przewagą naszych umywalek jest także fakt mówi Marek Słaboń Menadżer Produktu Roca Polska  iż do każdej z nich rekomendujemy spójnie stylistycznie baterie, co jest gwarancją ich dopasowania wzorniczego i funkcjonalnego, a jednocześnie ułatwia klientom dokonanie szybkiego i trafnego wyboru.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *