START SEZONU GRILLOWEGO W HOLIDAY INN WARSZAWA JÓZEFÓW

W sobotę, 10 maja Holiday Inn Warszawa Józefów otwiera Grill House na świeżym powietrzu, który będzie działać we wszystkie letnie weekendy od godziny 14.00. Specjalne menu grillowe przygotował Szef Kuchni – Paweł Kałuski.

 

Wspaniałe, spokojne otoczenie i mnóstwo zieleni sprawiają, że Grill House w Holiday Inn Warszawa Józefów jest idealnym miejscem na spędzenie czasu podczas letniego weekendu. Szef Kuchni – Paweł Kałuski – przygotował specjalne menu, w którym poza tradycyjnymi pozycjami grillowymi, takimi jak wyborna karkówka czy kaszanka znajdą się również bardziej wyszukane potrawy, jak na przykład irlandzki T-bone stek z grillowanym czosnkiem, czy kotleciki wieprzowe marynowane w soli morskiej. Nie zabraknie także dań wegetariańskich, wśród których wymienić można grillowane warzywa w oliwie czosnkowej.

 

 

Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów należy do sieci InterContinental Hotels Group – największej na świecie sieci hotelowej, skupiającej ponad 3500 hoteli. Właścicielem hotelu jest Spółka Aquila Park zaś zarządzanie obiektem powierzono Spółce Aquila Hotele. W ofercie Holiday Inn Warszawa Józefów znajduje się 147 komfortowych pokoi, 11 nowoczesnych sal konferencyjnych, restauracja, kawiarnia, 2 bary, basen, fitness oraz salon SPA. Na terenie hotelu mieści się także pole golfowe i centrum rekreacyjne oferujące szerokie możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Holiday Inn Warszawa Józefów jest miejscem szczególnie przyjaznym rodzinom z dziećmi, dla których przygotowano specjalne oferty i atrakcje. Więcej informacji na stronie: www.holiday.aquila.pl

 

Kontakt dla mediów:

 

Aleksandra Żuraw-Miłkowska

Kierownik ds. Public Relations

T: + 48 22 77 83 070

K: +48 509 830 241

E: aleksandra.zuraw@holiday.aquila.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *