Unihouse Partnerem Złotym konferencji HIT 2022   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Unihouse SA, firma specjalizująca się z nowoczesnym budownictwie modułowym, została Partnerem Złotym konferenji Hotel Investment Trends Poland&CEE. Wydarzenie w tym roku odbędzie się 23 maja w pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Budownictwo prefabrykowane w Polsce nadal jest nowością, ale Unihouse buduje silną pozycję korzystając z ponad 13-letniego doświadczenia na rynkach skandynawskich ukazując szereg przewag w stosunku do budownictwa tradycyjnego,

Potencjał produkcyjny Unihouse wynosi około 2000 modułów rocznie, co czyni ją jedną z największych firm europejskich w branży budownictwa modułowego w szkielecie drewnianym. Innowacyjne technologie stosowane w fabryce umożliwiają realizację budynków mających sięgających ośmiu kondygnacji. Cały proces powstawania odbywa się w hali, skąd na teren budowy wyjeżdżają gotowe moduły. Dzięki temu na miejscu budowy w zaledwie kilkanaście godzin może powstać budynek hotelowy czy wielorodzinny.

Technologia szkieletowa drewniana Unihouse zapewnia także niski ślad węglowy, przyjazny mikroklimat, dobrą izolację termiczną i akustyczną budynku oraz bezpieczeństwo pożarowe na najwyższym poziomie. Sprawdza się idealnie w przypadku realizacji zróżnicowanych inwestycji, takich jak hotele, motele, ośrodki wypoczynkowe, budynki wielorodzinne, akademiki czy budynki senioralne.

Hotel Investment Trends Poland & CEE to organizowane przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie rokrocznie stanowi platformę gromadzącą czołowych inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, deweloperów, funduszy inwestycyjnych i banków, a także architektów, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski i zagranicy.

Konferencji towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. 

W wydarzeniu będzie można wziąć udział stacjonarnie na miejscu w hotelu, lub śledzić je online.

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *