TONIQUE NATUREL PRIMEVERE Odświeżający tonik z pierwiosnka

Szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych oraz zmęczenie sprawiają, że skóra staje się wysuszona i osłabiona. Systematyczna pielęgnacja cery to skuteczny sposób , aby ją odżywić. Gwarancją takiego właśnie odżywienia jest TONIQUE NATUREL PRIMEVERE z linii Surmer, marki Isabelle Lancray Paris.

 

TONIQUE NATUREL PRIMEVERE jest szczególnie polecany osobom o suchej
i wrażliwej cerze. Skutecznie wzmacnia on kruche naczynka krwionośne, jednocześnie przywracając naturalna ochronę skóry.

 

Składniki aktywne zawarte w TONIQUE NATUREL PRIMEVERE odświeżają skórę, chroniąc ją przed szkodliwym wpływem środowiska:

 

Saponiny – łagodne, naturalne środki myjące. Ułatwiają one przenikanie
w głąb naskórka trudno wchłaniających się związków.

 

Wyciąg z pierwiosnka – ma działanie głęboko nawilżające. Jednocześnie odświeża zmęczona skórę.

 

Flawonoidy – mają one działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Ponadto uszczelniają naczynia krwionośne , co wiąże się z poprawą elastyczności naskórka i wzmocnieniem tkani łącznej.

 

Witamina C - wspomaga powstawanie kolagenu. Posiada ona także właściwości przeciwhistaminowe, czyli antyalergiczne.

Regularne stosowanie TONIQUE NATUREL PRIMEVERE przywraca skórze naturalne pH, zaś subtelny, kwiatowy zapach toniku działa odprężająco i odświeżająco. Preparat polecany jest po każdym gruntownym oczyszczaniu skóry.

Cena: 250 ml = 95 zł

 

TONIQUE NATUREL PRIMEVERE dostępny jest w renomowanych gabinetach kosmetycznych i salonach urody,  a także w sklepie internetowym na stronie firmy Bionantech Cosmetics – generalnego dystrybutora marki Isabelle Lancray Paris
w Polsce.

Adres strony: www.bionantech.pl

 

 

Dodatkowych informacji udziela:

Justyna Pałys, tel. (22) 40 66 100,

e-mail: palys@mcconsultants.pl

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *