Wave Międzyzdroje Resort & SPA rusza przed weekendem majowym   INWESTYCJE

29 kwietnia otwarta zostanie pierwsza część położonego w pierwszej linii brzegowej kompleksu Wave Międzyzdroje Resort & SPA ze 100 apartamentami. Cały kompleks składać się będzie z pięciu 10-piętrowych budynków i blisko 400 apartamentami sprzedawanymi w condo. To pierwszy obiekt hotelowy grupy Green House Development, która planuje dalszą ekspansję w miejscowościach nadmorskich.

Wave Międzyzdroje Resort & SPA chce wpisać się swoją architekturą w nadmorski klimat, a kształty każdego z pięciu budynków przypominać mają skośne żagle statku. Projekt kompleksu przygotowała pracownia MODO Architecture z Poznania. 100 apartamentów od 37 do 57 m kw. oddawane w pierwszym etapie składają się z salonu oraz jednej lub dwóch sypialni.

– Wave Międzyzdroje Resort & SPA jest inwestycją wyjątkową pod wieloma względami, mogącą stać się nową ikoną Międzyzdrojów. Będzie to pierwszy obiekt o standardzie 5-gwiazdek w tej miejscowości – mówi Adam Sadowski, prezes Green House Development. – Chcemy sprawić, aby wypoczynek nad Bałtykiem był ciekawy i atrakcyjny o każdej porze roku. Spodziewamy się, że przyszli goście docenią bogatą ofertę obiektu, wyjątkowość architektury oraz unikatowy charakter wnętrz.

Resort ma wyróżniać się bogatą ofertą umożliwiającą aktywny wypoczynek gościom w każdym wieku. Główną atrakcją strefy wodnej będzie zlokalizowany na dziedzińcu całoroczny basen zewnętrzny z jacuzzi i leżakami. Saunarium tworzą cztery sauny, tężnia solankowa i strefa relaksu. Morze i natura stały się również inspiracją do stworzenia koncepcji Wave Wellness, bazującej na zrównoważonych markach kosmetycznych. Fitness Club wyposażony został w sprzęt Technogym, a w Kids Zone znajdą się m.in. ścianka wspinaczkowa, małpi gaj, czy gry interaktywne. Oferta kulinarna to przede wszystkim sezonowe potrawy skomponowane z ryb oraz świeżych i lokalnych składników. Dania zarówno regionalne, jak i międzynarodowe będą przygotowywane w kuchni z live cooking. Latem przed restauracjami i kawiarnią otwarty zostanie ogródek letni.

Od maja do września na plaży funkcjonować będzie Wave Beach Concept z restauracją, strefą relaksu z baldachimami, leżakami oraz boiskiem, wypożyczalnią sprzętu rekreacyjnego, placem zabaw. Goście resortu zejdą na plażę nowo zbudowanym bezpośrednim wejściem.

Obiekt aktualnie nie posiada promesy hotelarskiej ani kategoryzacji oznaczonej gwiazdkami - (przyp. red.).

Green House Development to firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości i w 100 proc. z polskim kapitałem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *